Populārā modele Ginta Lapiņa atklāj savu ikrīta rituālu

0 Komentāru
Populārā modele Ginta Lapiņa atklāj savu ikrīta rituālu
INSTAGRAM

Viena no populārākajām latviešu modelēm pasaulē Ginta Lapiņa nereti saņem atbalstītāju jautājumus par savu ikdienu. Sociālajā tīklā ”Instagram” skaistule atklāj savu ikrīta rituālu.

Ginta katru rītu sāk ar mēles attīrīšanu no naktī uzkrātajiem mikrobiem. Mēles tīrītājs atbrīvo no toksīniem. Modele paziņo, ka daudzi būs pārsteigti, redzot no kā tiek atbrīvota mēle.

Foto: modele Ginta Lapiņa seksīgi laiskojas gultiņā

View this post on Instagram

My morning routine right when i wake up

A post shared by GINTA LAPINA (@gintalapina) on

Video: modele Ginta Lapiņa mīļi skūpsta savu sirdsdraugu

Pēc mēles savešanas kārtībā seko zobu tīrīšana. Tam Ginta izvēlas organiskas zobu pastas, ne tās, ko iespējams iegādāties lielveikalā.

Skaistule apzinās, ka šādas zobu pastas sniedz mazāku kaitējumu organismam, bet paveic to pašu darbu, ko populāro zobu pastu zīmolu ražojumi.

Lai zobi būtu balti, tie jābalina ar speciālu pulverīti. To uzkaisa uz zobu birstes un berzē zobus. Modele aicina nebaidīties no melnās krāsas – rezultāts būs lielisks.

Modele dzer daudz ūdens un tam pievieno probiotikas, kas ir labās baktērijas. Probiotikas slavenība īpaši iesaka dzert tiem, kuriem ir vēdera problēmas.

Izsmidzināmo līdzekli, kas mitrina sejas ādu un palīdz ādai būt starojošai Ginta izgatavo pati. Skaistule uzvāra ūdeni, pievieno kumelītes un ļauj novārījumam atdzist. Tā rodas viņas īpašais tonika variants.

Ginta iesaka lietot sakaltētās kumelītes, ja tādas nav pieejamas, der arī tējas maisiņos atrodamais sastāvs.

Modele kādreiz neticēja, ka dabīgi produkti darbojas tikpat labi kā ķīmiskie izstrādājumi, nu viņa domā citādāk.

Foto: modele Ginta Lapiņa ballītē izklaidējas kopā ar Mailiju Sairusu

0 Komentāru