Populāra latviešu modele atklāj modes biznesa aizkulises. Luīze Salmgrieze-Kampio astoņus gadus cīnījusies ar bulīmiju

Pievienot komentāru
Populāra latviešu modele atklāj modes biznesa aizkulises. Luīze Salmgrieze-Kampio astoņus gadus cīnījusies ar bulīmiju
INSTAGRAM

Viena no populārākajām Latvijas modelēm pasaulē Luīze Salmgrieze-Kampio modes industrijā sāka darboties jau četrpadsmit gadu vecumā. Darbības laikā skaistule piedzīvojusi gan seksuālu uzmākšanos, gan cīņu ar bulīmiju.

Luīze sociālajā tīklā ”Instagram” ievietojusi pārdomas, kurās atklāj patiesību par modes biznesu un modeļu cīņu ar dažādiem ēšanas traucējumiem.

Modele raksta, ka četrus gadus taisījusies runāt par šo tēmu, bet viņai nav pieticis drosmes, beidzot viņa saņēmusies, cerot, ka viņas pēdās ies arī citi modeļi un izbeigs klusēšanu!

Skaistule atklāj, ka jau četrpadsmit gadu vecumā sākusi strādāt modes biznesā un Latvijā esošā “mātes” modeļu aģentūra, teikusi, ka jāzaudē svars, lai viņa varētu piedalīties ārzemju aģentūru atlasēs.

Tā arī sākušies modeles ēšanas traucējumi, jo viņa nav zinājusi citu veidu kā notievēt un badojusies. Arī Latvijā esošā modeļu aģentūra nav sniegusi jaunietei padomus, kā veselīgā veidā zaudēt svaru.

Luīze vairākas reizes dienā mērījusi savus parametrus, svērusies, lai būtu droša, ka viņas izmēri samazinās un nav nepieciešamība ēst vēl mazāk.

Beigu beigās skaistule sabojājusi savu menstruālo ciklu un divus gadus dzīvojusi bez mēnešreizēm, šo gadu laikā viņa domājusi, ka nekad nekļūs par māmiņu.

Foto: brīvdienas dzimtenē bauda modele Luīze Salmgrieze-Kampio

Drīz vien tika saņemts piedāvājums darboties modes industrijā Japānā, bet bija vēl papildus jānotievē. Darba līgumā bija punkts, ja daiļavas parametri palielināsies kaut par puscentimetru, tad viņa nesaņems samaksu.

Tas motivēja Luīzi pēc ēdienreizēm izsaukt sev vemšanu, kas ātri vien kļuva par ieradumu. Tā citu acīs viņa ēda, bet patiesība bija citādāka. Skaistule neslēpj, ka ar vairākiem pārtraukumiem ar bulīmiju cīnās jau astoņus gadus.

Līdz meitas piedzimšanai viņas dzīve bija nemitīga mērīšanās, svēršanās, kaloriju skaitīšana un vemšana.

Tievais augums nekalpoja kā iemesls, lai nebūtu jāklausās kauninājumi par pārāk apaļīgu ķermeni, modeļu aģentūrām nekad nebija gana un vienmēr bija prasības pēc vēl slaidākām formām.

Luīze paziņo, ka vairums modeles, kuras veiksmīgi darbojas modes industrijā, slaidumu iegūst neveselīgā veidā un slimo ar anoreksiju vai bulīmiju.

Līdz hospitalizācijai un veģetatīvajai distonijai! Lielo izmēru modele Tatjana atklāj drastiskākās diētas, kuras ievērojusi

Latviete jūtas vainīga, ka tik daudzus gadus atbalstījusi šos nepatiesos skaistuma standartus, kuri motivējuši tik daudzas sievietes badoties, lai tikai pietuvotos šiem mākslīgi radītajam skaistumam.

Modele aicina atcerēties, ka aiz žurnālos redzamajām fotogrāfijām pārsvarā slēpjas nepārliecināti cilvēki, kuri jūtas vientuļi un vienatnē cīnās ar ēšanas traucējumiem.