Plikpauraini vīrieši tiek uzskatīti pievilcīgāki, liecina pētījums

Komentāri
Plikpauraini vīrieši tiek uzskatīti pievilcīgāki, liecina pētījums

Ja tev pie sāniem ir vīrietis, kurš domā par frizūras maiņu, ir pienācis laiks viņam teikt – griez uz nullīti!

Kādā pētījumā, kas veikts Pensilvānijas Universitātē, pierādījies, ka plikpauraini vīrieši izskatās par 13% spēcīgāki, drosmīgāki un viņiem piemīt izteiktas līdera īpašības nekā vīrieši, kuriem ir galvas apmatojums.

Tāpat tiek uzskatīts, ka vīrieši bez matiem ir dominējošāki. Tas skaidrojams ar to, ka plikpauraini vīrieši procentuāli izvēlas vairāk vīrišķīgas profesijas.

Foto

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl