Pirms un pēc: Latvijas atraktīvākās vecmāmiņas piedzīvo brīnumainas pārvērtības

0 Komentāru
Pirms un pēc: Latvijas atraktīvākās vecmāmiņas piedzīvo brīnumainas pārvērtības
Inga Gedroviča

Jau sesto gadu Latvijas atraktīvākās, šarmantākās un harizmātiskākās vecmāmiņas cīnās par titulu ”Vecmāmiņa”. Pagājušās nedēļas nogalē t/c ”Spice” 11 konkursa dalībnieces pazīstamu modes mākslinieku vadībā smēlās iedvesmu sievišķīga un moderna stila veidošanā, piedalījās modes skatē un piedzīvoja grandiozas pārvērtības, kā arī filozofēja par dzīves jēgu.

Pasākuma galvenais notikums bija ”Pārvērtību fabrika”. Dalībnieces lutināja ”Mary Kay” un ”Kolonna Day SPA” meistari, kā arī modes eksperti Aleksandrs Pavlovs un Inese Šabule, kuri atlasīja dāmām piemērotu apģērbu un aksesuārus, ļaujot viņām uzmirdzēt pilnā krāšņumā. Dažas no viņām pēc pārvērtībām bija pat grūti atpazīt.

Starp konkursa dalībniecēm ir 56 gadus vecā Anda Kliģe, kura izaudzinājusi trīs bērnus un nu ir vecmāmiņa vienam mazbērnam.

”Esmu patiesi priecīga par iespēju būt šeit kopā ar daudzām iedvesmojošām dāmām un piedzīvot skaistas pārvērtības, pateicoties labākajiem stila ekspertiem.

Dalība konkursā man devusi daudz – tā palīdzēja izrauties no dzīves rutīnas, kurā biju ieslīgusi. Šādā stāvoklī cilvēkam ir nepieciešams atbalsts un grūdiens no malas, kas man bija tieši laikā!” pauž Anda.

Vecmāmiņas tēls visos laikos ir asociējies ar sirsnību, labestību un rūpēm. Dāvājot pašaizliedzīgu mīlestību saviem bērniem un mazbērniem, viņas apvieno paaudzes un uztur ģimeniskās saites un vērtības ne tikai savas dzimtas ietvaros, bet visā sabiedrībā kopumā. Konkursa mērķis ir izcelt vecmāmiņas vērtību sabiedrībā, pacelt Latvijas sievietes pašapziņu, ļaujot tām apzināties savu skaistumu, spēku un sievišķību.

“Konkursa dalībnieces izdzīvo bagātīgu emociju buķeti, atklāj sevī jaunas personības šķautnes, mācās sevi prezentēt, demonstrēt talantus, gūst vērtīgu informāciju skaistuma kopšanas un stila jautājumos. Tas ir īsts piedzīvojums ikvienai dalībniecei,” stāsta konkursa ”Vecmāmiņa 2017” rīkotāja – uzņēmēja un veselīga dzīvesveida piekritēja Elita Drāke.

Šogad konkurss notiek četrās kārtās. Jūlijā norisinājās dalībnieču pieteikšanās un izvērtēšana, augustā visas pretendentes uz titulu un kroni pirmo reizi viena otru satika klātienē. Sākot ar septembri, konkursa dalībnieces ik sestdienu dažādās nodarbībās izkopj savus talantus un prasmes.

Konkursa lielais fināls gaidāms decembrī, kad tiks kronēta ”Vecmāmiņa 2017” un piešķirti citi tituli, kā arī dalībnieces tiks pie iespējas nest valsts vārdu pasaulē starptautiskā konkursā ”Grandma Universe”.
0 Komentāru