Pirms gada iepazinās filmēšanā, un nu gaida meitiņu! Divi pašmāju šovu varoņi nodibinājuši ģimeni

Zane Baranovska

Autors: Zane Baranovska

''Skaties Izklaide'' redaktore

Pirms gada iepazinās filmēšanā, un nu gaida meitiņu! Divi pašmāju šovu varoņi nodibinājuši ģimeni
PRIVĀTAIS ARHĪVS

Pirms aptuveni gada Skaties.lv lasītājus priecēja vasaras šovs ”Blonde Voyage”, kurā sešas apburošas gaišmates ļāvās kopīgiem piedzīvojumiem un izaicinājumiem, cīnoties par Latvijas atraktīvākās blondīnes titulu. Divu dēlu mamma Antra šovā gan neuzvarēja, taču, kā nu var atklāt Skaties.lv, tajā ieguvusi ko vairāk par naudas balvu. Filmēšanas laikā Antra iepazinās ar savu mīlestību, un nu kuru katru mirkli pasaulē jānāk abu meitiņai!

Antru pagājušā gada vasarā šovā ”Blonde Voyage” iepazinām kā 30 gadus jaunu, apņēmīgu un gudru gaišmati no Bēnes, kura strādā un viena pati audzina divus dēlus.

”Nebaidos nodzīvot dzīvi viena, laimīga un ar diviem sapņu prinčiem blakus,” pagājušovasar Skaties.lv stāstīja Antra. Viņas dzīvesstāstu un to, kā jaunā un skaistā sieviete kļuvusi par vientuļo mammu, lasi TE!

Dzīves ironija, ka brīdī, kad Antra teica šos vārdus, bija nofilmēta pirmā šova sērija, un viņu jau bija noskatījis viņas liktenīgais vīrietis.

Jānis bija viens no puišiem, kurš šova dalībnieces sagaidīja pašā pirmajā šova atrakcijā – ”Laser Tag” saliedēšanās spēlē. Lai arī ”Blonde Voyage” pavisam noteikti nebija plānots kā iepazīšanās šovs, un ”Laser Tag” puišiem nebija citu nolūku, kā parādīt daiļajai kompānijai spēles garšu, sirdij nepavēlēsi. Jānis ieraudzīja Antru filmēšanā, un, kamēr kameru priekšā ritēja blondīņu cīņa, aizkulisēs klusiņām sākās viņu stāsts.

”Pēc filmēšanas Jānis mani uzmeklēja un bija ļoti neatlaidīgs. Tā nu sagājām kopā, jo viņš nepadevās. Bet jā. Ja Jānis kādas 100 reizes nebūtu mani aicinājis uz radiņiem, nekas nebūtu sācies,” nu ar smaidu uz pagājušās vasaras notikumiem sarunā ar Skaties.lv atskatās Antra.

Nu abi ir kopā jau vairāk kā gadu un jau pavisam drīz šī savienība tiks svētīta ar bērniņu – diviem Antras dēliņiem, ko abi kopā audzina, pievienosies māsiņa. Un mazulīte būs īsts brīnums vārda tiešākajā nozīmē.

”Mazā ļoti ātri pieteicās, lai gan vēl nepilnus divus gadus atpakaļ man bija teikts ka visticamāk bērnu man vairs nebūs,” stāsta Antra.

Jānis ar patiesu mīlestību pieņēmis Antras dēliņus no iepriekšējām attiecībām un, kā atklāj Antra, puisēniem nu ir tuvāks kā viņu miesīgais tēvs.

”Viņu vispār neuztrauca tas, ka man jau ir divi dēli. Viņš ļoti labi pieņēma bērnus un tagad ļoti gaida savu pirmdzimto. Viņš bija pat tas, kurš bija iniciators trešā bērna plānošanai – meitiņa ir plānots bērniņš,” ierūsējušos stereotipus par vientuļajām mammām lauž Antra.

Jaunā ģimene dzīvo Siguldā, protams, plānos arī kāzas, bet vispirms jāsagaida mazulīte. Un, starp citu, Jānim arī šovu pasaule nav sveša – viņš savulaik filmējies TV3 šovā ”Precētie pret brīvajiem”. Un Antra šo epizodi bija redzējusi.

”Viņš toreiz filmējās kā brīvais puisis. Meitene šovā vēl teica, ka tādi puiši nemēdz būt brīvi. Brīvā meitene viņu izvēlējās, bet ārpus šova abi tā arī nesatikās.

Un es piekrītu – tādi kā Jānis tiešām apkārt nemētājas. Sen jau kāda būtu paņēmusi sev, bet viņš ļoti daudz strādā, tāpēc savos gandrīz 30 vēl bija viens.

Bet es nekad pati nerakstītu un viņu nemeklētu, jo vīrietim ir jābūt tam kurš cīnās par sievieti – mums abiem sakrīt uzskati, kuri mazliet vecmodīgi,” smejas Antra, atklājot, ka abi pēc horoskopa ir dvīņi, tāpēc viņiem lieliski saskan.

Taču – lai paliek ”Precētie pret brīvajiem”, kur Jānis bija dalībnieks, bet Antra vien anonīma skatītāja – abu ceļi krustojušies ”Blonde Voyage”, un tur nu gan viss bijis pa īstam.

Antras un Jāņa liktenīgais satikšanās brīdis ir nofilmēts šovā, kā nu smejas meitene – būs ko parādīt meitiņai.

Abi smejas, ka šova vadītāju Sabīni aicināšot uz kāzām, jo ja nebūtu viņas idejas aizvest blondīnes saliedēties uz ”Laser Tag”, abi, iespējams, nekad tā arī nesatiktos.

”Blonde Voyage” finālā, apkopojot visus rezultātus, Antra palika otrā, ko sākumā pārdzīvoja – pirmā vieta un naudas balva bija tik tuvu, un viņai kā toreiz vēl vientuļajai mammai tā būtu lieti noderējusi.

Nu Antra sapratusi – viss noticis tieši tik ideāli, cik tam jānotiek!

”Tas, ko es ieguvu, ir daudz vairāk vērts par naudas balvu! Paldies šovam un visiem iesaistītajiem!” par negaidīto, bet tik skaisto ”Blonde Voyage” ”blakusefektu” priecīga ir drīzumā jau trīs bērnu un noteikti ne vairs vientuļā mamma.

Skaties.lv un ”Blonde Voyage” komanda sirsnīgi sveic jauno ģimeni un novēl skaistu un mīlestības pilnu kopā būšanu, drīzumā jau piecatā!