2 komentāri

Latvijas sabiedrība kļūst arvien atvērtāka, un vēl nesenie aizspriedumi par to, ka ģimene un draudzīga attieksme pret homoseksuāļiem ir nesavienojami jēdzieni, palikuši pagātnē. Pirmo reizi Latvijā noticis publisks bildinājums geju klubā, kurā Jānis lūdzis savas izredzētās Sabīnes roku.

Kā sarunā ar Skaties.lv atklāj bildinājuma izteicējs Jānis, ideja lūgt roku publiski, turklāt geju, lesbiešu un viņu draugu klubā ”Golden”, likusies absolūti loģiska – kā viņš, tā viņa izredzētā Sabīne un abu iecienītais klubs svinējis dzimšanas dienas – kāpēc gan nepadarīt šos svētkus īpaši neaizmirstamus?

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Vietas izvēle nav nejauša. “Mēs esam ļoti atvērti cilvēki, gribējām ar šo soli arī citos lauzt kaut kādus aizspriedumus,” neslēpj Jānis.

FOTO: Skaistais publiskais bildinājums

 

Viņa izredzētā par publisko bildinājumu nav nojautusi līdz pat pēdējam brīdim. “Viņas emocijas, saprotot, kas notiek, bija fantastiskas.

Man pašam pirms tam burtiski trīcēja rokas. Liels paldies visiem kluba darbiniekiem par to, ka viņi palīdzēja organizēt bildinājumu un tikt galā ar satraukumu,” tā Jānis.

Klubā līksmojis arī Ulvis no ”Precos ar svešinieku”!

Sabīne uz jautājumu, vai kļūs par Jāņa sievu, atbildējusi ar ”jā”, un, kā atklāj viņas nu jau līgavainis, paudusi prieku par fantastisko veidu, kā saņēmusi lielo jautājumu.

“Par to, ka tas noticis tik publiski, bija šokā visi mūsu radi un draugi. Parasti jau bildina šaurākā lokā. Taču Sabīne nudien bja patīkami pārsteigta par šādu piegājienu, un tas ir svarīgākais,” uzskata Jānis.

Prieku par bildinājumu kluba telpās pauž arī ”Golden” komandas vadītājs Maigurs Skangalis, kurš, uzzinot par Jāņa ieceri, ļoti palīdzējis ar organizatorisko pusi.

Apskati gada krāšņāko ballīti ”Golden”!

“Klubs “Golden” ir arī draudzīgs tradicionālo vērtību piekritējiem, kuri var pieņemt atšķirīgo līdzās pastāvēšanu, jo mēs visi veidojām Latviju,” tā Maigurs.

Viņš atklāj, ka “Golden” 11 gadu pastāvēšanas vēsturē klubs jau pieredzējis vairākus bildinājumus. Taču šī ir pirmā reize, kad geju klubā kāds lūdz roku publiski, iesaistot jaukajā notikumā arī citus ballītes viesus.

FOTO: Skaistais bildinājums un svinības

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl