Pirmais kopīgais ceļojums

Komentāri

2. Pārbaudījums nr 2

2/6

Ja Tu šā ceļojuma gaidās sapņo par nepārtrauktu medusmēnesi, rozā ziedlapiņām katru vakaru uz gultas, bet no rītiem – gultā pasniegtu kafiju, nāksies vien rozā brilles mazliet noņemt. Iepazīsties ar situācijām, ar kurām abiem jums, ļoti iespējams, būs jāsastopas un jātiek galā.

Pārbaudījums nr  1

Kā nokļūt galamērķī

Foto: AĢENTŪRA/SCANPIX

Foto: AĢENTŪRA/SCANPIX

Jūs katrs esat pieradis doties ceļojumā citādāk. Tev, piemēram, patīk ceļot ar vilcienu, lai varētu svešo valsti kaut nedaudz aplūkot caur logu, toties viņš kategoriski grib izmantot tikai gaisa satiksmi. Kompromisu būs atrast grūti, bet tas ir iespējams. Paldies Dievam, ceļojumā jādodas divos virzienos – turp un atpakaļ. Tādēļ turpceļā varat izmantot vienu transporta veidu, mājup – otram tīkamo.

2. Pārbaudījums nr 2

2/6
Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti
Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl