Pirmais kopīgais ceļojums

0 Komentāru
Pirmais kopīgais ceļojums
Foto: H. Michael Miley, Flickr

Tūlīt klāt atvaļinājumu laiks, un Tu jau domā, kā un ar ko šogad to pavadīsi. Tavs mīļotais vīrietis uzstāj, ka vēlas ar Tevi kopā doties ceļojumā. Un arī Tev tas, protams, šķiet loģiski. Galu galā jūsu attiecības ilgst jau pusgadu. Taču nedrīkst aizmirst, ka pirmais kopīgais ceļojums patiesi ir ļoti nozīmīgs solis jūsu attiecībās, turklāt arī ir pirmais nopietnais attiecību pārbaudījums.

Ja Tu šā ceļojuma gaidās sapņo par nepārtrauktu medusmēnesi, rozā ziedlapiņām katru vakaru uz gultas, bet no rītiem – gultā pasniegtu kafiju, nāksies vien rozā brilles mazliet noņemt. Iepazīsties ar situācijām, ar kurām abiem jums, ļoti iespējams, būs jāsastopas un jātiek galā.

Pārbaudījums nr  1

Kā nokļūt galamērķī

Foto: AĢENTŪRA/SCANPIX

Foto: AĢENTŪRA/SCANPIX

Jūs katrs esat pieradis doties ceļojumā citādāk. Tev, piemēram, patīk ceļot ar vilcienu, lai varētu svešo valsti kaut nedaudz aplūkot caur logu, toties viņš kategoriski grib izmantot tikai gaisa satiksmi. Kompromisu būs atrast grūti, bet tas ir iespējams. Paldies Dievam, ceļojumā jādodas divos virzienos – turp un atpakaļ. Tādēļ turpceļā varat izmantot vienu transporta veidu, mājup – otram tīkamo.

0 Komentāru