Pirmais kempings, ko ņemt līdzi?

0 Komentāru
Pirmais kempings, ko ņemt līdzi?

Vai arī tev ar draugiem ir tradīcija doties ārpus pilsētas, kempingā? Pikniks pie ugunskura, dziesmas līdz rīta gaismai un citi prieki, ko izbaudīt šādā pasākumā. Tomēr, ja neesi nodrošinājusies ar vajadzīgo ekipējumu, brauciens var izvērsties par ļaunāko murgu. Gatavojies laicīgi, princese, mēs dodamies kempingā!

Aptieciņa

Sākot ar plāksteriem, beidzot ar pretsāpju līdzekļiem. Iekļauj savā aptieciņā visu nepieciešamo, jo meža vidū aptieku būs grūti atrast. Padomā par vispārējām sāpēm, piemēram, galvas, vēdera un muskuļu sāpes, kā arī neaizmirsti par pretapdegumu krēmu un kādu ziedi, ja nācies pamatīgi nobrāzt kāju.

Sērkociņi/šķiltavas

Bez uguns – nekur! Tā tev būs nepieciešama, gatavojot ēst, kā arī, gulētejot, lai būtu labāka redzamība, kā arī siltums. Iesakām neskopoties ar sērkociņu iegādi, galu galā, laika apstākļi var būt neparedzami un kādā brīdī ugunskurs var nodzist.

Virve

Nostiprini virvi starp kokiem, lai uz tiem liktu žāvēties slapjās drēbes. Virve var būt nepieciešama teltij, ja pēkšņi iztrūkst kāda detaļa.

Foto: SCANPIX

Foto: SCANPIX

Lukturis

Jāatzīst, ka šeit ar telefona zibspuldzi būs par maz. Iegādājies kārtīgu lukturi, kuram ir laba redzamība, lai naktī neapmaldītos un nenozaudētu arī pārējos.

Kompass/karte

Varbūt smieklīgi, izlasot šo, jo dzīvojam taču 21. gadsimtā, kad bez GPS pat uz mājās netiekam, bet smieklīgi vairs nebūs brīdī, kad vietā, kur atrodies nebūs zonas. Tāpēc nepaļaujies vien uz modernajām tehnoloģijām, bet turies pie pārbaudītām vērtībām, it īpaši, ja brauciens paredzēts uz vairākām dienām.

Drēbes, daudz drēbju!

Būs silti – kaut ko novilksi, bet ja būs auksti – ko tad vilksi mugurā? Paredzi visus iespējamos laika apstākļus, tādēļ lieka jaka un siltāks džemperis nāks tikai par labu.

Foto: SCANPIX

Foto: SCANPIX

Kabatas nazis

Ikvienai sievietei jārūpējas arī par to, lai kempinga laikā, kad gadās kāda ķibele, pie rokas būtu kompaktais kabatas nazītis, kurš ietver sevī ne tikai nazi, bet arī korķviļķi! :)

Pretodu līdzeklis

Patiesībā, jebkāds līdzeklis, kas pasargās tevi no naidīgajiem un asinskārajiem knišļiem. Kaut kādu aizsardzību jau tas dod!

Telts + guļammaiss

Šis laikam ir numur 1 atribūts, ko jāņem līdzi, dodoties nakšņot pie dabas krūts. Ja esi aizrautīga šādu ekstrēmu pasākumu piekritēja tu noteikti novērtēsi labu kvalitāti, tāpēc netaupi teltij, kura ir ūdensizturīga, kā arī guļammaisam, kurš nelaiž cauri aukstumu.

Termoss

Komentāri lieki. Silts dzēriens pie rokas vienmēr noderēs kā ziemā, tā vasarā.

Foto: SCANPIX

Foto: SCANPIX

Saliekamais krēsls

Tā vietā, lai vakarā nesēdētu uz zemes noteikti iegādājies saliekamo krēsliņu. Tas neaizņem daudz vietas, toties šādam braucienam arī ļoti komfortabls!

Tumbiņas

Ja vēlies klausīties mūziku, izvēlies tumbas, kuras darbojas ar baterijām, lai gan mūsdienās pieejami ar skaļruņi, kuriem nav nepieciešams nekas, lai tie darbotos. Neaizmirstiet dziedāt līdzi!

Lādētājs – akumulators

Mēs iesakām telefonu likt pie malas šādā izbraucienā, bet ja nu tomēr visu vēlies safotografēt ar telefona kameru, noteikti noderēs akumulators, kuru iepriekš jāuzlādē mājās. Nekādu vadu ceļojuma laikā!

Zupas katls

To aizņemies no mammas vai draugiem, bet īsts katls, kuru likt uz liesmām būs zelta vērtē tava izbrauciena pie dabas krūts laikā!

0 Komentāru