”Pirmā un pēdējā reize, kad tur eju!” Kristīne Deimone sašutusi par Jūrmalas ”outlet” ciematiņu

65 komentāri
”Pirmā un pēdējā reize, kad tur eju!” Kristīne Deimone sašutusi par Jūrmalas ”outlet” ciematiņu
INSTAGRAM

Skropstiņu meistare, divu dēlu mamma Kristīne Deimone ir īsta modes dāma. Kristīne dievina zīmolu ”Gucci” un labprāt iepērkas arī citu populāru zīmolu veikalos. Modes dāma sašutusi par Jūrmalas “outlet” ciematiņu – “Via Jurmala outlet village”.

Kristīne nekad neslēpj savas patiesās domas, ja viņu kas uztrauc, neapmierina, vai gluži otrādi – rada prieku, viņa par to informē atbalstītājus.

Skropstiņu meistare Kristīne Deimone atklāj, kā disciplinē dēlus ieturēt maltītes

Deimone uzskata, ka pie vecākā dēla svara problēmām vainojama grūtniecības laika bezatbildība

Divu dēlu māmiņa paviesojusies jaunajā Jūrmalas “outlet” ciematiņā un ir šokā, jo šādos ciematiņos ir bijusi ārzemēs un zina, kā tur visam jābūt!

Divu dēlu māmiņa atklāj, ka Francijā un Spānijā “outlet” ciematiņos ir visu lielo zīmolu (”Gucci”, ”Puma”, ”Saint Laurent”) veikali. Pie veikaliem ir milzu rindas, bet tiekot iekšā – lielas atlaides, toties Latvijā populārajiem zīmoliem ir mazi stendiņi.

”Latvijas līmenis vienmēr ir bijis zems, bet nu nopietni – ”NS King” veikals, bet ”Gucci” mazs stendiņš, jūs nopietni? Šī bija pirmā un pēdējā reize, kad tur eju!” sašutumu neslēpj Kristīne.

Skropstiņu meistare ir dusmīga, jo viņai ir nauda, ir karte, bet nav ko iegādāties! Viņa nopirkusi tikai zīmola ”Armani” zeķes, ko lieto ikdienā.

Ja parasti “outlet” veikalos ir lielas atlaides, tad zeķes bijušas tikai par 10 centiem lētākas, nekā parasti pasūtot internetā.

”Izmisuma vadīta iegāju ”Puma” veikalā, domāju vismaz šortiņus nopirkšu un biju vēl lielākā šokā par redzēto! Vairums veikalu ir ciet, nav ko teikt – absurds,” tā Kristīne.

Skaistule rezumē savu teikto – tie, kuri nav bijuši ārzemēs “outlet” ciematiņos par Jūrmalas “outlet” teiks – wow, kas ir bijuši – nebūs sajūsmā.

Kam jāpelna vairāk – vīrietim vai sievietei? Pārdomās dalās skandalozā Kristīne Deimone

65 komentāri