Pilnas slodzes māmiņa Sana Timma atklāj, kā kopj savu sejas ādu

0 Komentāru
Pilnas slodzes māmiņa Sana Timma atklāj, kā kopj savu sejas ādu
INSTAGRAM

Basketbolista Jāņa Timmas bijusī sieva Sana audzina pāra kopīgo bērnu Kristianu. Sanas laiks paiet starp mājas darbiem, dēlu un sporta zāli, reti izdodas atrast kādu mirklīti sev. Sana atklāj savu sejas kopšanas rituālu.

Sanai ir seši sejas kopšanas punkti, kurus ievērojot izdodas saglabāt ādu mirdzošu un svaigu!

Foto: Kaspars Saulietis parāda, kā ”aplido” Sanu Timmu, dāvājot ziedus

Vai būt par mammu ir pilnas slodzes darbs? Sana Timma atklāti par vientuļās mammas sūro ikdienu

Attīrīšana. Sana uzskata, ka šo soli var veikt vakarā, bet taukainai ādai var prasīties attīrīšana arī no rīta. Lai attīrītu ādu, jāizmanto ziepes, gelus, putas, pieniņus. Ādu nevajadzētu mazgāt ar ūdeni, jo tā izjaucam lipīdu stāvokli.

Tonizēšana. Pilnas slodzes mamma paziņo, ka toniks noņem attīrošā līdzekļa un kosmētikas pārpalikumus un sagatavo ādu mitrinošā krēma uzklāšanai, piedevām – aizver poras.

Pīlings. Pīlings palīdzēs attīrīt poras un izlīdzinās ādas toni. Pēc pīlinga procedūras obligāti seja jānotīra ar toniku – tas jālieto vienmēr, kad seja tiek noskalota ar ūdeni.

”Katrai otrajai sievietei, kuru pazīstu, ir implanti.” Sana Timma atklāti par krūšu palielināšanu

Serums. Runājot par šo soli, Sana neslēpj, ka to iespējams izlaist, ja ir sajūta, ka pietiek tikai ar krēmu. Serums palīdz risināt sejas problēmas, tikai jāsaprot, ko vēlamies risināt – pelēku ādu, paplašinātas poras.

Acu krēms. Pilnas slodzes māmiņa apzinās, cik būtiski ir mitrināt sejas ādu ap acīm. Tā var novērst krunciņu rašanos, tūsku, noņemt tumšos lokus.

Krēms. Tas pilda daudz funkciju, tāpēc iedalās dienas un nakts krēmos. Ir arī universālie krēmi.

Papildus. Sana vēl bez šiem sešiem skaistumkopšanas līdzekļiem lieto sejas maskas. Tās tiek izvēlētas, vadoties no konkrētajā momentā ādai nepieciešamā.

Kāds ir tavs sejas kopšanas rituāls?

Foto no ballītes: Jāņa Timmas dēliņš Kristians nosvin otro dzimšanas dienu

0 Komentāru