Pilnas slodzes māmiņa Sana Timma atklāj dēla audzināšanas principus

5 komentāri
Pilnas slodzes māmiņa Sana Timma atklāj dēla audzināšanas principus
INSTAGRAM

”Influencere”, pilnas slodzes māmiņa Sana Timma atbalstītājiem atklāj, pēc kādiem principiem audzina dēlu. Kā viņa un mazulis pārdzīvojuši šķiršanos no Jāņa Timmas? Kā nākusi samierināšanās ar faktu, ka dēls neizaugs ģimenē, kurā ir gan mamma, gan tētis?

Sociālajā tīklā ”Instagram” Sana paziņo, ka cer, ka izaudzinās mīlošu un gādīgu vīrieti.

Sana Timma par grūtniecību, toksikozi, ideālā svara atgūšanu un dzemdībām

Foto: Kaspars Saulietis parāda, kā ”aplido” Sanu Timmu, dāvājot ziedus

Divgadīgā Kristiana māmiņa apzinās, ka svarīgi ir ļaut dēlam izpaust savas emocijas.

”Ja dēls grib raudāt, lai raud. Viņš ir tikai bērns. Apspiežot emocijas bērnībā, tās nepazudīs, bet atgriezīsies pieaugušā vecumā,” paziņo Sana.

Skaistulei audzināšanā būtiska ir komunikācija un runāšana. Ja dēlam ir kas uz sirsniņas – par to vajag runāt un mēģināt atrisināt problēmas, nevis bēgt no tām.

Sana ir droša, ka audzināšanā būtiskas ir bērna attiecības ar vecākiem, jo tās pēc tam spēlēs lielu lomu dzīvē. Svarīgi iemācīt dēlam atbildību par lietām, dzīvniekiem un cilvēkiem. Radīt apziņu, ka nekas nav svarīgāks par ģimeni.

Stāstot par šķiršanos, Sana paziņo, ka mazuli tā nekādi nav ietekmējusi, jo viņš neatceras, ka mamma un tētis jebkad būtu dzīvojuši kopā.

Pirms izmaiņām ģimenes dzīvē mazulis gulējis savā istabā, bet sajūtot mammas stresu, nervozitāti – sācis sliktāk gulēt. Sana Kristianu ņēmusi blakus gultā, un tā viņi divatā nogulējuši gadu.

Izšķiroties Sana pārdzīvojusi, ka mazulim ikdienā nav tēva, viņa daudz skatījusies video un bildes, kurās vēl redzama pilna ģimene, un raudājusi.

Māmiņa raudājusi arī redzot, ka draudzeņu vīri pavada laiku kopā ar saviem dēliem, bet viņa šādu komunikāciju nevar nodrošināt dēlam ikdienā.

”Dienas beigās jāsaskata pozitīvais – labi, ka vispār ir tāds tēvs un, ka mazulis ir vesels un mīlēts. Un pieņemt, ka viņu uzaudzinās cits vīrietis – arī ir ”okey”. Ar viņu viss būs labi,” pārdomās par dēlu dalās Sana.

Vai būt par mammu ir pilnas slodzes darbs? Sana Timma atklāti par vientuļās mammas sūro ikdienu