Pikantākie slavenību skandāli Latvijā

Komentāri

2. Basketbolista sieva

2/9

Neskaitāmas reizes ārzemju ziņās esam dzirdējušas informāciju par slavenību karstajiem notikumiem, krāpšanām un kailfoto nopludināšanu interneta vidē. Bet kā īsti ir ar mūsu vietējām – Latvijas slavenībām? Jā, arī Latvijā ir bijuši diezgan pikanti atgadījumu un skandāli, kuros ir cietušas sabiedrībā labi zināmas personas. Vai tu atceries, kādu no šo slaveno cilvēku erotiskajiem atgadījumiem?

Valsts prezidenta padomniece

Foto: LETA

Foto: LETA

Kādreizējā Valsts prezidenta Andra Bērziņa padomniece Elīna Egle un viņas nopludinātie kailfoto pāršalca visu Latvijas sabiedrību. Viņas attēli bija pieejami internetā, un tos redzēja visa Latvijas sabiedrība. Elīnas Egles foto bija īsts kumosiņš, lai sabiedrības domas dalītos divos virzienos. Daži viņu sāka dēvēt par ”kailpadomnieci”.

2. Basketbolista sieva

2/9
Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti
Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl