Piesakies! Kristīne Lindenblate rīkos skaistumkonkursu dāmām labākajos gados

6 komentāri
Piesakies! Kristīne Lindenblate rīkos skaistumkonkursu dāmām labākajos gados
INSTAGRAM

Starptautisko skaistumkonkursu organizatore Kristīne Lindenblate šogad savu rīkoto konkursu pulciņam pievienos ”Mrs.Top of the World Classic”, kurā par uzvarētājas godu sacentīsies dāmas labākajos gados no visas pasaules.

Sarunā ar portālu Skaties.lv Kristīne stāsta, ka konkursā var piedalīties ikviena dāma – vecuma kategorijā sākot no 46 gadiem.

Kristīnei Lindenblatei nav vienaldzīgs Āfrikas liktenis! Skaistule būvēs Ugandā skolu

”Mūsdienās viss mainījies. Ja kādreiz sievietes 50 – 60 gados izskatījās kā omītes, tad laiks iet uz priekšu un sievietes ilgāk ir jaunas. Ar mūsdienu tehnoloģijas iespējām jebkura sieviete var paildzināt jaunību,” tā Kristīne.

Kristīne domā, ka sieviete jebkurā vecumā var būt karaliene, dzīve ir dota viena un tā jānodzīvo kvalitatīvi.

Konkursu organizatore zina, ka līdz pat sirmam vecumam var izskatīties skaisti, tikai daudz jāstrādā, bet nevajag pārspīlēt jau jaunības gados, kā nekā nekas, kas ir pārmērīgs, neko labu nedos.

”Viens ir laimīgs sporta zālē, otrs – ēdot saldējumu. Nevienam nav tiesību apgalvot, ka kāda laimes izvēle ir nepareiza.” Lindenblate par ”body positive”

Kā piemēru Lindenblate nosauc jaunu sieviešu pārāk lielo aizraušanos ar sportu, kas viņas padara līdzīgas vīriešiem.

Kundzēm, kuras jūtas jaunas un skaistas ir dota iespēja sevi pierādīt, parādīt savu skaistumu. Kristīne piebilst, ka dāmas labākajos gados konkursiem pieiet nopietnāk, vairāk gatavojas, tāpēc lieliski spēj sevi prezentēt.

”Izlēmu rīkot konkursu dāmām pēc 46, jo sapratu, cik daudz ir skaistu sieviešu, kuras nav jaunietes. Par manu mūzu kalpoja jogas meistare Ineta Ķirse. Skatos un apbrīnoju viņas skaistumu. 80% mūsdienu jauniešu neizskatās tik labi kā viņa. Ineta ir mans šī konkursa iedvesmas avots,” neslēpj Kristīne.

”No bezpalīdzības gribējās raudāt.” Kristīne Lindenblate piedzīvo īstu murgu Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldē

Atšķirībā no ”Miss” un ”Mrs” konkursiem šoreiz nebūs uznāciens peldkostīmos vai arī tas tiks papildināts ar lakatiem, vai citiem aksesuāriem.

Profila intervija – kurā jāprezentē valsti un sevi, talantu šovs, vakarkleitu un tautastērpu uznācieni priecēs arī kategorijas ”Classic” konkursā!

Starptautiskais konkurss norisināsies Minskā augusta beigās vai septembra sākumā, datumi vēl tiek precizēti.

Kristīne Lindenblate interesentes aicina sazināties ar viņu konkursa mājas lapā.

6 komentāri