Piesaisti naudu ar cipariem! Bagātības numeroloģija

4 komentāri

2. Bagātības skaitlis 2

2/12

Bagātības numeroloģijas metodika balstās uz darbu ar skaitļiem un cipariem. Bagātības skaitlis — tas ir tas, kas jums jādara, lai strādātu ar naudas enerģētiskajām plūsmām. Bagātības skaitlis parāda, kāda ir jūsu daba, kādas spējas jums piemīt, un šo skaitli nosaka pēc dzimšanas datuma. Saskaitiet visus dzimšanas datu skaitļus un summu saīsiniet līdz vienam skaitlim. Ja summa ir 11 vai 22, tad vairāk neko saīsināt nevajag. Piemēram, esat dzimuši 1966.gada 2.jūnijā (VI). 2 + 6 + 1966 = 1974. Tālāk 1 + 9 + 7 + 4 = 21, 2 + 1 = 3.
Vispirms jānosaka, kāda veida darbs jums jāstrādā, kādam jābūt darba raksturam, kas piesaistīs bagātību, kā arī kāds talismans jānēsā, lai tā notiktu.

Bagātības skaitlis 1

FOTO: pixabay.com

FOTO: pixabay.com

Tad esat individuālists, radītājs, līderis, taču nekādā gadījumā ne sekotājs. Jūs varat būt menedžeris, vadītājs, jums nav jāizpilda kāda pavēles, drīzāk jāiemācās tās laikus dot. Jūs esat ambiciozs un strikts savās darbībās. Lai pievērstu bagātības enerģiju, jums vajadzīgs aktīvs dzīvesveids, attiecībās ar apkārtējiem jābūt lojālam, jāattīsta humora izjūta. Centieties ķerties pie tāda darba, kuru reāli ir paveikt vienā dienā — un vislabāk, ja šī diena ir trešdiena. Jums vispār ieteicams visus darījumus organizēt trešdienās, un tas var dot ātru finansiālu rezultātu. Bagātības skaitļa 1 pozitīvās vibrācijas ir šādas: lepnums, gribasspēks, spēja pabeigt iesākto, pašpārliecība. Negatīvas šī skaitļa vibrācijas ir egoisms, lielība, slinkums, augstprātība.

2. Bagātības skaitlis 2

2/12
Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl