Pierādīts! Cukurs ir saldākās narkotikas

Komentāri
Pierādīts! Cukurs ir saldākās narkotikas

ASV zinātnieki beidzot pierādījuši, ka cukurs uz smadzenēm iedarbojas kā narkotikas.

Eksperimentā piedalījās vairāk nekā 100 vidusskolēnu. Kamēr viņi dzēra šokolādes piena kokteiļus, pētnieki pārbaudīja viņu smadzeņu aktivitāti. Dzērieni kaloriju ziņā bija vienādi, bet vienam veidam bija vairāk cukura un mazāk tauku, bet otram – pretēji. Abi rosināja patikas centrus smadzenēs, tomēr tas, kurā bija vairāk cukura, to darīja daudz efektīvāk. Izrādās, ka cukurs ir tik spēcīgs stimulators, ka šajā ziņā apsteidz taukus – pat tad, kad abi komponenti ir apvienoti diezgan lielā daudzumā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pētījuma autors Eriks Staiss paziņoja, – atziņa aptaukošanās profilaksei ir šāda: jo vairāk cukura cilvēks uzņem, jo vairāk viņš to vēlas. Šādi produkti izmaina baudas centrus, kuri aktivizējas, ja tiek lietots alkohols un narkotikas.

Foto: kurš gan var pretoties kam tādam?!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl