Komentāri
Pieņem šo decembra izaicinājumu! Katru dienu – kaut ko jaunu

Decembris ir, iespējams, gada gaidītākais mēnesis – gatavojamies Ziemassvētkiem, pošam visu greznā rotā un arī pašas sevi pošam un īpaši lutinām. Tomēr šis ir arī laiks, kad apkopojam aizvadītajā gadā padarīto. Ja jūties, ka neesi vēl kaut ko izdarījusi – pieņem šo 31 dienu izaicinājumu!

Izaicinājumi ir jautri, jo īpaši tie, kur vari likt lietā savu radošo domāšanu. Skaties.lv sadaļa Sievietei piedāvā izaicināt sevi un katru dienu uzņemt kādu fotogrāfiju, kura atbilst kādai no šīm Ziemassvētku tematikām. Izaicini arī savas labākās draudzenes, jo – kopā jautrāk! Lai mums visām skaists un notikumiem bagāts decembris!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl