Komentāri
Pieci iemesli, kādēļ ceļošana nāk par labu attiecībām
Foto: Don Urban, Flickr.com

Tuvojošais zelta rudens ir kā radīts, lai baudītu divvientulību pie dabas. To var darīt, gan apceļojot dzimto zemi, gan doties ceļojumā uz ārzemēm. Ceļojums ir arī lielisks veids, kā atjaunot attiecības, ja tajās iestājusies rutīna.

Kopīgas atmiņas

Katrs kopā pavadītais brīdis rada pamatu pāra attiecībās. Kopīgas atmiņas ir jūsu bagātība un sasniegumi. Noteikti vecumdienās vēlēsies atminēties trakos jaunības dienu piedzīvojumu, tādēļ noderēs fotoalbums. Vēl vairāk – atmiņas un pieredze veido arī vīziju par nākotni. Ceļošana tev iemācīs savu dzīvi padarīt pēc iespējas interesantāku un nostiprinās partnerattiecības.

Jauna pieredze

Ceļošana jums palīdzēs vienam otru iepazīt, esot ārpus komforta zonas. Tas palīdzēs arī novērtēt neaizmirstamus mirkļus, kas pavadīti kopā, kā arī apgūt pavisam jaunas prasmes un, iespējams, atklāt arī kādu slēpto talantu.

Brīvība

Ceļojumā laikā mēs parasti aizmirstam par ikdienas pienākumiem un rūpēm. Nekas nevar būt labāks kā jauniegūti brīvības sajūtu izbaudīt divatā.

Atļaujies vairāk!

Ceļošana ir lielisks veids, lai relaksētos un izbaudītu viens otra sabiedrību nedaudz citā gaisotnē. Tādēļ esi mazliet nerātna, nekaunīga un iedrošini savu partneri rīkoties, lai vecumdienās būtu ko atcerēties!

Romantika

Uz pasaules ir nesaskaitāmi daudz romantisku vietu. Par ceļojuma galamērķi vari izraudzīties kā parku otrā pilsētas galā, tā arī došanos uz citu kontinentu. Tici, ceļojums iekvēlinās liesmiņu attiecībās!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl