Pieci bīstami produkti, kas paaugstina stresa līmeni

Komentāri
Pieci bīstami produkti, kas paaugstina stresa līmeni

Jūties nervoza un viegli aizkaitināma? Pārliecinies, vai regulāri lieto uzturā šos produktos, jo, iespējams, tieši šie produkti ir tie, kas paaugstina stresa līmeni.

Baltmaize un konditorejas izstrādājumi

Šie produkti satur miltus, cukuru, nātriju un citas sastāvdaļas, kas slikti ietekmē ne tikai tavu vidukli, bet arī mentālo un fizisko veselību. Produkti, kuru sastāvā ir milti, izraisa paaugstinātu trauksmi.

Cukuroti ēdieni

Saldējums, piena šokolāde, virtuļi un citi saldināti ēdieni izraisa pastiprinātu vēlmi pēc vēl kaut kā neveselīga un garastāvokli uzlabo tikai uz īsu mirkli. Kortizola jeb stresa līmenis ir īpaši paaugstināts, lietojot šādus produktus.

Tēja, kafija un enerģijas dzērieni

No šiem dzērieniem jāizvairās tad, kad jūties stresaina. Šie produkti uzlabo garastāvokli, kā arī sniedz enerģiju, bet arī paaugstina stresa līmeni. Šo dzērienu vietā labāk izvēlies citronūdeni!

Asi ēdieni

Ja tu esi viegli nokaitināma, izvairies no asiem un piparotiem ēdieniem. Tā vietā labāk papildini ēdienkarti ar dārzeņiem un augļiem.

Apstrādāta pārtika

Šāda veida pārtikā atrodami tauki, nātrijs un citas mākslīgas piedevas, kas palielina kortizola līmeni un būtiski samazina ķermeņa pretošanos stresam.

Foto: produkti, kuri ir/nav labvēlīgi tavam holesterīna līmenim

Lasi vēl