Piecas pazīmes, kas liecina, ka tava dzīve drīz mainīsies

3 komentāri
Piecas pazīmes, kas liecina, ka tava dzīve drīz mainīsies
Foto: freeimages.com

Kad beidzot kaut kas manā dzīvē mainīsies… Šādas domas noteikti ne reizi vien ir nākušas prātā, ja kārtējo reizi kaut kas noiet “greizi”. Taču patiesībā bieži vien šīs pārmaiņas mēs paši vien bremzējam. Tās it kā klauvē pie mūsu durvīm, bet mēs atkal un atkal dzenam prom. Pārbaudi sevi! Lūk, pieci “rādītāji”, ko ievērojot, pārmaiņas vari gaidīt jau kuru katru dienu. 

Gatava pieņemt

Vai esi padomājusi, kāpēc ir radies teiciens: viss, kas notiek, notiek uz labu?

Nokavēji lidmašīnu? Izšķīries ar draugu? Tajā brīdī tas šķiet pasaules gals. Bet varbūt jau pēc neilga laika sapratīsi, ka reisa nokavēšana tevi izglāba no kādām daudz lielākām nepatikšanām, bet tavs bijušais draugs, tevi pametot, atvēra durvis tavā dzīvē cilvēkam, kurš būs tev ļoti nozīmīgs. Galvenais nebaidies, nekreņķējies un tici, ka viss notiek tā, ka tam jānotiek.

Ļauj aizmirst

Foto: freeimages.com

Foto: freeimages.com

Agrāk tu gadiem ilgi atcerējies draudzenes nodevību un priekšnieka netaisnību. Apmeklēji psihologu, kali atriebības plānus, bet vienlaikus saprati, ka ”stāvi uz vietas”, jo tava enerģija pazuda ”melnajā caurumā”… Šādos gadījumos ir sevi nedaudz jāpažēlo un domās jāatlaiž gan cilvēks, gan situācija, kas radījusi tev sāpes, un jādzīvo tālāk, par to vairs nedomājot. Tikko tu sakoncentrēsi visu enerģiju un spēkus uz sevi, jauns risinājums, iespējas atnāks pašas.

Atbrīvojies no upura tēla

Tev vairs nav sevis žēl? Vai esi beidzot pārstājusi visiem sūdzēties un izraisīt žēlumu par mazo algu un grūto bērnību? Ļoti pareizi! Līdz šim tu Visumam sūtīji savas vaimanas, bet pie tevis tās atgriezās kā maska. Lepnums, pašcieņa un pašapziņa ir labākais tava tēla veidols. Tā ir vienkārša patiesība – kā tu izskaties, tā arī jūties.

Ticība pasaulei un labajam

Foto: freeimages.com

Foto: freeimages.com

Ticēt nenozīmē, ka esi naiva un stulba. Tu esi cilvēks, kurš ir atvērts, mierīgs, nosvērts un nevērpj intrigas, lai gūtu patieso baudu no dzīves. Ja visu laiku neapzināti gaidīsi, ka attiecībās kārtējo reizi ”uzrausies uz nepareizā vīrieša”, tad tā arī notiks. Bet tavs īstais pielūdzējs tā arī nesajutīs vēlmi ar tevi iepazīties tuvāk, jo neapzināti sūti Visumam informāciju, ka tu netici… Pārstāj gaidīt slikto, un dzīve uzreiz iekrāsosies košos toņos.

Uzvara pār bailēm

Bailes ir iracionālas. Viena no to izpausmēm ir fobijas. Pataloģisks stāvoklis, kam nav nekāda sakara ar realitāti. Vai tev ir bail lidot? Kaut gan zini, ka iespēja iet bojā aviokatastrofā ir daudz mazāka nekā autoavarijā. Tevi pārņem panika, ja publiski jāuzstājas? Dzīvo nepārtrauktās bailēs, ka tevi atbrīvos no darba? Bet lielākajā daļā gadījumu bailēm nav nekāda pamata. Mēģini iztēloties, kas notiks sliktākajā gadījumā? Par tavu pārteikšanos publiskajā runā jau rīt visi būs aizmirsuši, un, ja tevi atlaidīs no darba, beidzot atļausies iestāties kursos, par ko sen jau sapņoji… Vai tas ir pasaules gals? Nē – pieredze un patīkamas pārmaiņas. Bet nepārtraukti dzīvot bailēs, gaidot sliktāko, dzīves kvalitāte noteikti nebūs tā labākā.

TOP komentāri

  • JukatanaBB
    0 0 0

    JukatanaBB

    Beigas ir sākums kaut kam jaunam.Ja dzīvo ar pārliecību(nevis skepsi),"viss,kas notiek,notiek uz labu",tad tiešām ir vieglāk dzīvot un daudz kas dzīvē arī pavirzās uz labvēlīgo pusi.Un domas materializējas,tas nu ir pārbaudīts fakts.
  • haha
  • Anna

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm 1

Pavisam vienkārša recepte gardām maizītēm, kas būs pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem to krāsas dēļ. Un tie, kuriem bietes negaršo, nesatraucieties, jo bietes receptē galvenokārt pilda krāsošanas funkciju un to garša maizītēs teju nav jūtama.

Lasi vēl