Piecas ēnas puses, iemīloties ārzemniekā!

2 komentāri
Piecas ēnas puses, iemīloties ārzemniekā!

Internacionālai mīlestībai ir arī savas ēnas puses. Vai tas nebūtu lieliski, iemīlēties romantiskākajā pilsētā Parīzē? Ir dažādi mīlas romāni, kuri beigušies ar īstu princešu kāzām, bet ir arī cita pasaule un realitāte, kas var nebūt tik spoža.

Esam dzirdējušas daudz dažādus stāstus par attiecībām, kurās ir iekļauti divu dažādu valstu pilsoņi, arī latvietes, kuras neatrod savu lielo mīlestību Latvijā, dodas uz ārzemēs sapņu prinča meklējumos. Protams, mīlestība ir skaista un tā mūs apbur, bet kāda ir mīlestība ar ārzemnieku, tā ir liela laimes spēle. Tev var būt draugs, kurš ir cienošs, mīlošs, bet var gadīties vīrietis, kurš ir agresīvs un tevi tikai izmantojis. Apskatīsim piecas ēnas puses, draudzējoties ar ārzemnieku.

Foto

Pirmā ēnas puse – tas izjauc tavus plānus. Jūs nākat no dažādām valstīm, un katrā no tām, jums ir sava ģimene, draugi, darbs, skola. Ko tālāk, kad jūsu mīlas laiks uzplaukst, un nevarat izlemt pie kā pārcelties?

Otrā ēnas puse – jums abiem ir pārāk liels spiediens uz attiecību izdošanos. Vēlies, lai viss ir perfekti, bet kultūru atšķirības var būt attiecību sarkanā līnija. Ja abi nākat no katras pasaules malas, tad spiediens, kas uzsvērts uz dzīvošanu savā valstī, var būt pārāk liels un viens no jums to nevar izturēt.

Trešā ēnas puse – attāluma attiecības ir kaitīgas. Tās ietekmē ne tikai jūsu attiecības, bet arī attiecības ar tuvākajiem cilvēkiem. Nemitīga plānošana, kad viens otru satiksiet, ir sarežģīta. Attāluma attiecības var ietekmēt arī jūsu abu uzticēšanos, kas var būr negatīva.

Ceturtā ēnas puse – Imigrācija var būt šķērslis jūsu attiecībām. Tu vari iemīlēties cilvēkā, kurš ir imigrants un par to nenojaust.

Piektā ēnas puse – viena no galvenajām ēnas pusēm, ir pārāk lieli izdevumi. Biļešu rezervācija, pārtika, ekskursijas, tas nav lēts prieks, dažkārt pat nepieciešamas vīzas. Ceļš var būt dārgs un nogurdinošs. Padomā, vai ir tā vērts sevi nomocīt, nezinot par sekām un iznākumu, vai jūsu laimīgajai pasakai būs arī laimīgas beigas.

TOP komentāri

 • Kristīne
  0 0 0

  Kristīne

  Man māsa aizbrauca uz Franciju mācīties valodu. Nu jau četrus gadus tur dzīvo, ir precējusies ar vietējo un audzina dēliņu. Nesaprotu, kur problēmas? Dzīvojam tak atvērtā pasaulē.
 • Bārts Simpsons
  0 0 0

  Bārts Simpsons

  Man draudzene reiz sapņojot par lielo mīlestību un pārcēlās uz tālo Eiropu... Padzīvoja ar draugu kopā pus gadu un atgriezās. Nevarēja izturēt prombūtni no mājām.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl