Pētījums: Visas sievietes ir biseksuālas vai lesbietes

9 komentāri
Pētījums: Visas sievietes ir biseksuālas vai lesbietes

Jauns pētījums, kas ieintriģējis daudzus, pierāda to, ka sievietes gandrīz vienmēr ir biseksuālas vai lesbietes, bet nekad nav simtprocentīgi heteroseksuālas.

Jaunākajā pētījumā piedalījās 345 dažādi seksuāli orientētas sievietes. Eksperimenta dalībniecēm lika skatīties seksuāla satura video klipus, kuru laikā tika mērītas sieviešu bioloģiskās izmaiņas, piemēram, dzimumorgānos. Sievietes bija dažāda vecuma, izglītības un tautības. Viņām lūdza sevi piedēvēt kādai no sekojošajām kategorijām – heteroseksuāla, vairāk heteroseksuāla, vairāk biseksuāla, biseksuāla, vairāk lesbiete un lesbiete. Sievietes, kuras atzīmēja, ka ir heteroseksuālas, videoklipa laikā izjuta pievilkšanos gan pret vīriešiem, gan sievietēm, savukārt lesbietes patiešām izjuta izmaiņas ķermenī, skatoties tikai uz sievietēm. Pētījuma rezultāti liecina par to, ka neviena sieviete pilnībā nav heteroseksuāla, tomēr sievietes, kuras atzīst, ka ir lesbietes patiešām neinteresē vīriešu ķermeņi.

“Lielākā daļa sieviešu sevi pozicionē kā heteroseksuālu, bet mūsu pētījums skaidri pierāda, ka visas sievietes ir lesbietes vai gandrīz lesbietes,” tā profesors Rīgers, viens no pētījuma autoriem.

Foto: viena no pazīstamākajām lesbietēm – Elena Dedženeresa

TOP komentāri

 • H.
  +8 +8 0

  H.

  Kārtējoreiz mums mēģina ieborēt , ka viss ačgārnais ir labs un pareizs , bet viss tradicionālais - faraonu kapenēs uzrakts .
 • inese
  +6 +6 0

  inese

  Iebaziet tos petijumus kur saule neiespid,cienijamie kaktu petniecini.Un lidzeklus,kurus izmetat vejaa tamlidzigam mulkibam,labak ziedojiet labdaribai.
 • Sarmite Poikane
  +5 +5 0

  Sarmite Poikane

  Muļķības! Priekš kam jāpublicē viss, kas tik mētājas ceļā!

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl