27 komentāri
Pētījums pierāda: Latvijas sievietes nemeklē ”biezos večus”
Emīls Desjatņikovs / f64

Iepazīšanās portāls Flirts.lv veicis aptauju par to, cik liela nozīme attiecībās ir maciņa biezumam. Tās rezultāti apgāž sabiedrībā valdošo mītu, ka sievietes meklē vīrieti ar biezu maku.

Aptaujā, kurā piedalījās no attiecībām brīvie Latvijas iedzīvotāji, ir noskaidrots, ka iepazīstoties mīlniekiem neinteresē potenciālās otrās pusītes darbs un ka vairākums negribētu dzīvot uz mīļotā cilvēka rēķina.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kā spriež Flirts.lv pārstāvis Kaspars Antess, šis ir pierādījums tam, ka materiālisms attiecībās kļūst arvien nepopulārāks.

”Dzīvošana uz citu rēķina un aprēķina attiecības vienmēr ir bijis vairāk filmu sižets, nekā realitātes atspoguļojums, un mūsu aptauja to pierāda,” secina Antess.

Eksperts

”Lai arī dzīvojam materiālā laikmetā, attiecībās tomēr vairākums meklē patiesas jūtas. Mītu par sieviešu tiekšanos pēc bagātiem mīļotajiem, visticamāk, ir radījuši vīrieši, kuri meklē iemeslus savai neveiksmei piesaistīt mīļotās uzmanību.”

Aptaujā tikai 21% atzinās, ka labprāt dzīvotu uz dzīvesbiedra rēķina, 26% atbildēja, ka uz to piekristu tikai kritiskos brīžos, 27% teica kategorisku ”nē” šādai iespējai, bet 26% sniedza citu atbildi.

Vairāk kā puse respondentu atbildējuši, ka iepazīstoties viņi necenšas noskaidrot otrās puses ienākumu līmeni, un gandrīz 60% atbilžu liecina, ka ne bezdarbnieka statuss, ne zema prestiža darbs nebūtu iemesls pārtraukt iepazīšanās procesu.

Aptauja ir veikta šā gada augustā. Tajā piedalījās 676 respondenti, kas ir reģistrējušies vismaz vienā iepazīšanās portālā.

TOP komentāri

 • ja
  +9 +9 0

  ja

  ir atbildes komentārs arī vīrieši daudzi meklē turīgas sievietes vai patīk padzīvot uz sieviešu rēķina un ja tā īsti godīgi nav jau sakarīgu vīriešu ,ir tikai tādi kas grib nekādas attiecības vai seksu ar kuru katru ,jā nenoliegšu ir arī sievietes kam patīk izklaide ,bet ir no vienas ir no otras puses nav īsti tādu vai ir ļoti maz kas gribētu nopietnas godīgas attiecības,,,
 • hah
 • un
  +4 +4 0

  un

  dažādu atkarību nomocīti. bet daudzi Latvijas vīrieši ir talantīgi, un viņu talanti līdz galam nerealizējušies dažādu iemeslu dēļ. - citi slinkuma dēļ nav spējuši pabeigt iesāktās studijas augstskolā, citi ilgi dzīvojuši zem mammas spārna, citi bez iniciatīvas un drosmes riskēt. protams, visiem nav jābūt biznesmeņiem, bet PAŠAM sevi uzturēt un nodrošināt ar visu vajadzīgo ir jāprot KATRAM cilvēkam, ja viņš ir vesels.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl