‘’Pērkot vīnu, man joprojām prasa dokumentus!’’ Daiļā Liene Skulme atklāj savu mūžīgās jaunības noslēpumu

37 komentāri
‘’Pērkot vīnu, man joprojām prasa dokumentus!’’ Daiļā Liene Skulme atklāj savu mūžīgās jaunības noslēpumu
Mārtiņš Zilgalvis/f64

Uzņēmēja, dizainere, gleznotāja, skaistuma konkursu dalībniece un trīs bērnu mamma Liene Skulme nosvinējusi 38. dzimšanas dienu, bet veikalā, pērkot vīnu, viņai joprojām prasa dokumentus. Sarunā ar Skaties.lv Liene atklāj viltībiņas, kas ļauj viņai saglabāt mūžīgu jaunību un satriecošu izskatu.

Kā smejas Liene, tiem, kuri viņai jautā, ko sievietes var tā ņemties ar dažādām skaistuma lietām, viņa atbild ar koķetu jautājumu – vai zināt, cik man gadu?

‘’Man ir 38, bet cilvēki parasti dod 10 gadu mazāk,’’ smejas Liene, uzsverot, ka tas ir kompliments ne tikai viņai, bet viņas izvēlētajai kosmētikai un dzīvesstila viltībiņām.

‘’Pats galvenais ir necepināt seju saulē, tad arī prasīs dokumentus veikalā pie kases arī manā vecumā,’’ sarunā ar Skaties.lv smejas māksliniece.

Pretēji daudzu stereotipam, ka viņa pa saloniem vien dzīvojas, Liene praktiski nestaigājot pa šādām iestādēm – visas skaistuma procedūras tiek veiktas mājās.

Lienei patīk palutināt sevi ar dabiskām sejas maskām. Viņa labprāt lieto baltos mālus, bet viņas jaunākais atklājums ir Latgales saldūdens ezera zaļās dūņas. Liene sev atklājusi zīmolu ‘’Marence’’, kura dūņu izstrādājumus izmanto kā dziednieciskiem, tā kosmētiskiem mērķiem.

”Man šī pašmāju zīmola kosmētika ļoti, ļoti patīk, jo ir dabīga. Šķiet, kā gan pretnovecošanās līdzekļi var būt dabiski. Var! Tie darbojas uz cilvēka organismu šūnu līmenī,’’ skaidro Liene.

Kopš atklājusi pašmāju ezeru dūņu efektu, Liene esot ‘’izlidinājusi’’ ārā visas iepriekš iegādāto ķīmisko krēmu bundžiņas.

‘’Strādājot medicīnā, sapratu, ka viss, ko ēdam un klājam uz sejas, nonāk mūsu asinīs un organismā. Kāpēc smērēt uz sejas ķīmiju, ja dabiskais pat dod lielāku efektu?” jautā Liene.

Dūņu aplikācijas Lienei palīdzējušas atrisināt problēmas ar šķidruma uzkrāšanos organismā, tās palīdz cīņā ar strijām un izlīdzina krunciņas.

‘’Es daudz smaidu, man bija daudz krunciņu no smaidīšanas. Kopš lietoju dūņas, tās ir pazudušas,” var pačukstēt zvaigzne.

Lienes rota ir viņas skaistie mati. Ja agrāk dizainere labprāt tos pieaudzēja, nu viņa ataudzējusi garus un veselīgus dabīgos matus. Arī to kopšanā māksliniece izmanto dabas veltes.

”Noteikti iesaku dadžu produkciju. Tā nav dārga, bet ļoti laba, vismaz man. Pēc katras mazgāšanas lietoju balzamu un matu eļļu.
Sauso eļļu bieži izsmidzinu uz sausiem matiem. Kā zināms, pats svarīgākais ir mitrināšana – ne tikai ādai, bet arī matiem.

Ļoti reti tos žāvēju ar fēnu, parasti ļauju žūt pašiem, kā arī pēc iespējas retāk veidoju ar lokšķērēm vai taisnotāju – tikai tad, ja jāiet uz kādu pasākumu,” stāsta Liene.

Viņa var padalīties ar pašas gatavotu matu maskas recepti.

”Sajauc majonēzi ar olas dzeltenumu un patur matos vismaz pusstundu. Jāpiebilst gan, ka tā ne visiem matiem der, bet manējiem noteikti nāk par labu,’’ tā Liene.

Un, protams, pozitīva domāšana un labs miegs!

”Ļoti svarīgi ir labi izgulēties, jo zinu, ka pēc nekvalitatīva miega arī izskats nav tik svaigs kā 20 gados. Svarīgi ir arī smaidīt, smieties un būt apveltītam ar labu humora izjūtu. Tas vairo prieku un D vitamīnu.

Nav vajadzīgas nekādas masāžas, ja vien cilvēks nav slims. Ir vairāk jākustas, kas ir labi ne tikai ķermenim, bet arī prātam, jo, kā mēs zinām, viss sākas un beidzas ar domāšanu – to, kas notiek mūsu galvās.

Kustība ir enerģijas un veselības apmaiņa. Nezinu, kā citām sievietēm, bet man svarīgi ir mīlēt, būt mīlētai un justies harmonijā ar sevi. Jā, laikam mīlestība ir vissvarīgākā, vismaz manā dzīvē – tā, dēļ kā ir vērts dzīvot. Tā ne tikai liek labāk izskatīties un justies, bet dzen uz priekšu.

Un, kas jāatceras ikvienai sievietei – mēs esam karalienes. Sievietei jābūt karalienei ik dienas, arī tad, ja viņa strādā kūtī,’’ uzsver Liene.

37 komentāri