Vasara – īstais laiks, lai peldētos kaila!

Komentāri
Vasara – īstais laiks, lai peldētos kaila!

Vasara ir īstais laiks, lai dotos vakara peldē kailai! Sievietei esot, peldēties kailai ir veselīgi, naturāli un tas ir veids, kā atgūt dzīvības enerģiju. Ūdens dziedinošā enerģija palīdzēs tev sajusties patiesi dzīvai un laimīgai. 

Lai peldētos kaila ir jāpārkāpj pāri pašai sev. Bez drēbēm cilvēks ir kailāks nekā mēs domājam, jo kaila kaut kāda ziņā kļūst arī cilvēka dvēsele. Peldoties kailam, mēs sajūtam katru vēja plūsmu, kas šaujas mums garām. Mēs to sajūtam arī ar dvēseli. Cilvēks atrodas tuvāk dabai, kura ir mežonīga un tajā pat laikā tik nomierinoša. Peldoties jūrā tu saņemsi dziedniecisko spēku, jo tava āda uzsūc ūdenī esošos minerālus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Peldēšanās saldūdeņos labvēlīgi ietekmē figūru, bet jūras ūdenī visi uzlabojumi notiek krietni efektīvāk. Ar jodu piesātinātais gaiss labvēlīgi ietekmē vairogdziedzera darbību, pateicoties tam normalizējas vielmaiņa un atbrīvoties no dažiem kilogramiem ir krietni vieglāk.

Ja vēlies peldēties ezerā, tad tev būtu jāzina, kuras ūdens tilpnes ir tīras. Mazais Baltezers, Lielais Baltezers (kanāls), Langstiņu ezers, Pulksteņezers, Valguma ezers, Linezers, Lielais Subates ezers, Buļezers, Alūksnes ezers , Ropažu pagasta Silezers.

Foto:

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl