Vasara – īstais laiks, lai peldētos kaila!

Komentāri
Vasara – īstais laiks, lai peldētos kaila!

Vasara ir īstais laiks, lai dotos vakara peldē kailai! Sievietei esot, peldēties kailai ir veselīgi, naturāli un tas ir veids, kā atgūt dzīvības enerģiju. Ūdens dziedinošā enerģija palīdzēs tev sajusties patiesi dzīvai un laimīgai. 

Lai peldētos kaila ir jāpārkāpj pāri pašai sev. Bez drēbēm cilvēks ir kailāks nekā mēs domājam, jo kaila kaut kāda ziņā kļūst arī cilvēka dvēsele. Peldoties kailam, mēs sajūtam katru vēja plūsmu, kas šaujas mums garām. Mēs to sajūtam arī ar dvēseli. Cilvēks atrodas tuvāk dabai, kura ir mežonīga un tajā pat laikā tik nomierinoša. Peldoties jūrā tu saņemsi dziedniecisko spēku, jo tava āda uzsūc ūdenī esošos minerālus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Peldēšanās saldūdeņos labvēlīgi ietekmē figūru, bet jūras ūdenī visi uzlabojumi notiek krietni efektīvāk. Ar jodu piesātinātais gaiss labvēlīgi ietekmē vairogdziedzera darbību, pateicoties tam normalizējas vielmaiņa un atbrīvoties no dažiem kilogramiem ir krietni vieglāk.

Ja vēlies peldēties ezerā, tad tev būtu jāzina, kuras ūdens tilpnes ir tīras. Mazais Baltezers, Lielais Baltezers (kanāls), Langstiņu ezers, Pulksteņezers, Valguma ezers, Linezers, Lielais Subates ezers, Buļezers, Alūksnes ezers , Ropažu pagasta Silezers.

Foto:

Tests - ko tu zini par alus vēsturi?

Tests - ko tu zini par alus vēsturi? 8

Alus plūdi Londonā – vai tas maz ir iespējams? Izpildi testu par alus vēsturi, uzzini pārsteidzošus faktus un tiec pie sertifikāta! Neizpaliks arī balva.

Lasi vēl