Pēc šašliku maratona – rauga pankūkas ar ikriem

Komentāri

Pretrunā ar Līgosvētku tradīcijām, tomēr maz ticams, ka viegli atrast līgotāju, kurš Jāņu naktī nebūs nobaudījis šašliku. Turklāt, ja visas garās svētku brīvdienas pavadīji laukos, tad nebija nekā vieglāka, kā atkal sarūpēt ogles grilam un uzcept kārtējo šašliku. Tādēļ nav nekāds brīnums, ka vēders un garšu kārpiņas pieprasa ēdienkarti nomainīt uz kaut ko pavisam citu. Noskaties video un uzzināsi – ko vieglu, un gluži pretēju šašlikam, vari piedāvāt savai ģimenei vakariņās. 

Skaties video!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl