Pēc pārciestās vardarbības Katy Tindemark publisko pārdomas par mīlestību

3 komentāri
Pēc pārciestās vardarbības Katy Tindemark publisko pārdomas par mīlestību
INSTAGRAM

Oktobra sākumā dziedātāja, vijolniece Katy Tindemark sociālajos tīklos atklāja, ka atrodas toksiskās attiecībās, kurās saskaras ar pret viņu vērstu fizisku vardarbību. Nu jaunā sieviete devusies uz Zviedriju, kur dzīvo viņas mazā meitiņa, un aizdomājas par mīlestību, pieradumu un dzīvošanu tālāk.

”Es viņu vēl mīlu – tā pati izlēmu. Jūtas dzīvo manī, tās ir, bija un būs. Paliks – varbūt ne uz visu dzīvi, bet netikšu no tām vaļā ne rītdien, ne pēc nedēļas, ne pusgada,” sociālajā tīklā ”Instagram” prāto Katy.

Mīļotais vīrietis agresīvi uzbrucis Katy Tindemark, iesaistīta pat policija

Foto: kvēlāko fanu un draugu ielenkumā Katy Tindemark prezentē savu jauno singlu

Katy piebilst, ka mirklī, kad sakām, ka joprojām mīlam – visdrīzāk tā tas arī ir. Vai tas ko jūtam pret otru vispār ir mīlestība?

”Kāds teiks pieradums. Nē, tas nav pieradums, bet gan skaistas, siltas jūtas, kad labi kopā ar otru cilvēku, pieradums ir kad būt kopā ar otru ir vienkārši ērti,” aizdomājas Katy.

Pēc mūziķes domām – mīlestībā daudzās lietās ir jāpiekāpjas, jāmeklē kompromisi, jāpārkāpj robežas un viss tikai tāpēc, ka mīli.

”Tik bieži sakām – es tevi mīlu, kādam, kurš ievaino, dara pāri. Nodarīto var piedot, bet aizmirst nekad, sāpe paliks kamēr smadzenes ir pie apziņas, kamēr dzīvojam – ejam gulēt un ceļamies,” tā Katy.

Sāpes mūziķē rada viss, ko viņai nodarījis mīļotais. Tas rada sajūtu, ka negribas dzīvot – ir tik sāpīgi. Dziedātāja tomēr saņemas savās domās un paziņo, ka visam atslēgas vārds ir – vēl, jo vēl viņa mīl pāri darītāju, bet tas nebūs mūžīgi.

Katy aizdomājas, kā var turpināt mīlēt cilvēku, kurš tik ļoti ievainojis, laikā, kad viņa viņu patiesi, no visas sirds mīlējusi?

”Būtu labi saprast, ka mīlam, kad mīlam jau mazliet mazāk un kad jau ir iespējams pārstāt mīlēt.. Mēs vienmēr minēsim, kas ir mīlestība? Aizdomāsimies par to, kāpēc mums liekas, ka mīlam?” savas domas izklāsta Katy.

”Ir jābūt jautram, tādam kā ”psihiski nelīdzsvarotam” un daudz jāmuļķojas.” Tindemark par slavu ”Tik Tokā”

3 komentāri