Pēc garas darba dienas jūties nogurusi? Izmēģini sinepju pulvera vannu

Pievienot komentāru
Pēc garas darba dienas jūties nogurusi? Izmēģini sinepju pulvera vannu
Foto: freeimages.com

  Sinepju pulveris patiešām ir brīnumlīdzeklis gan veselībai, gan skaistumam. Tā sastāvā ir polinepiesātinātas taukskābes un antioksidanti. Tāpēc sinepes paātrina šūnu atjaunošanos, labvēlīgi ietekmē ādas stāvokli un visu ķermeni.

Ja dienā tev bijusi liela fiziska slodze, esi nogurusi, tevi moka muskuļu sāpes un kājās ir krampji, ieteicams iet siltā sinepju pulvera vannā. Šī procedūra uzlabos asinsriti, nomierinās nervu sistēmu un samazinās spiedienu. Par sinepju vannu noteikti der atcerēties, ja tu vai kāds no tavas ģimenes aktīvi nodarbojas ar sportu. Nav nekā labāka kā pēc smaga treniņa nedaudz pagulēt sinepju vannā. Jutīsies kā no jauna piedzimusi! Sinepju vannai ir arī izteikta pretcelulīta iedarbība.

Uzmanību! Svarīgi ir ievērot sastāvdaļu proporcijas. Sinepju vannā nav ieteicams iet, ja tev ir jutīga āda. Pirms uzsāc sinepju vannu procedūras, pārliecinies, vai tev nav alerģija no sinepju pulvera (atšķaidi nelielu daudzumu pulvera ar ūdeni  un uzliec šo masu uz neliela ādas laukma un pavēro reakciju).

Foto

 

Vannas pagatavošanai nepieciešams:

  • 200 g sinepju pulvera;
  • 2 glāzes ūdens.

Pagatavošana:

Izšķīdini pulveri siltā ūdenī un pievieno jau sagatavotai vannai, un ūdensprocedūra var sākties!  Neaizmirsti uzklāt uz sejas kādu kokvilnas auduma gabalu vai lakatiņu, lai sinepes neiekļūst acīs un elpceļos. Vannā esi ne vairāk kā 10 minūtes, pēc tam noskalojies siltā dušā. Beigās – noslaucīties siltā, mīkstā dvielī un uzvilkt siltu mājas tērpu.