Pazīstamā skaistuma blogere Maija Armaņeva atklāj sava lieliskā auguma noslēpumu

6 komentāri
Pazīstamā skaistuma blogere Maija Armaņeva atklāj sava lieliskā auguma noslēpumu
INSTAGRAM

Populārā dzīvesstila un modes blogere Maija Armaņeva allaž izcēlusies ar slaidu augumu. Šonedēļ viņa nākusi klajā ar knifiņiem, kas viņai palīdz sevi uzturēt nevainojamā formā.

Skaistuma un modes eksperte Maija Armaņeva labprāt sociālajos tīklos dalās ar vērtīgiem stila padomiem un ieteikumiem, kur modes dāmām meklēt trendīgas smukumlietiņas.

Kas modē šovasar? Maijas Armaņevas 11 zelta padomi

Darba nedēļas izskaņā simpātiskā Maija padalījusies ar bildīti, kurā viņa pozē bikini. Momentuzņēmumā iespējams novērtēt viņas lielisko augumu, un foto aprakstā populārā dāma atklājusi savu panākumu atslēgu.

Kā norāda Maija, viņa divas reizes nedēļā apmeklē sporta zāli, reizi nedēļā dodas spēlēt tenisu, tāpat vismaz reizi nedēļā brauc ar velosipēdu. Savukārt neiztrūkstoši ir allaž būt kustībā.

Tāpat teicams augums iet roku rokā ar veselīgu ēšanu, un Maijas ēdienkartē pamatā ir gaļa un zivis kopā ar veģetārām vai vegānām piedevām, govs piena vietā viņa uzturā lieto rīsu pienu, bet no ēdienkartes ir izslēgusi cukuru saturošus ēdienus. Svarīgi ir dzert ūdeni, viņa īpaši iecienījusi sodas ūdeni.

Modes blogere norāda, ka ir tikai cilvēks un reizēm savam ķermenim nodara pāri, piemēram, ēdot čipsus vai maizi, aizmirstot par ūdeni.

”Bet es nekad to nenožēloju, jo, tiklīdz tu to nožēlo, tavs ķermenis sāk uzkrāt taukus un lieko svaru, jo nav runa tikai par fizisko stāvokli,” akcentē Maija.

Pēc kaut kā neveselīga apēšanas ar sirdsapziņas pārmetumiem skaistule nemokās: ”Jo ātrāk tu sevi nevainosi, jo ātrāk tavs ķermenis no tā atbrīvosies.”

Sajūsmu par Maijas ikdienas ritmu nav slēpusi viņas kolēģe TV3 šovā ”Gatava pārvērtībām”, stiliste Žanna Dubska.

Latviešu blogere Armaņeva drosmīgā tērpā mirdz un laistās Kannās

 

View this post on Instagram

 

There are photos that need a comeback 💙👌🏽 Summer 2018 This is what helps me to stay fit + gym 2 times a week + tennis once a week + bike rides at least once a week + being always on the move + eating clean (meat/fish+veggies or vegan) + drinking water (I love sparkling) + rice milk instead of cow’s milk + skipping sugary meals This is me being very good but I am a human, too so I sometimes do bad things 😂 like eat chips, forget about water, eat bread and so on… But! I never regret doing so because as soon as you regret it, your body starts gaining fats & extra weight, because it’s not just about the physical state. It’s in our 🧠! The sooner you’ll let it go and won’t blame yourself, the sooner your body will get rid of it.

A post shared by MAIJA ARMANEVA (@maija_armaneva) on