Pazīmes, kas var liecināt, ka esi bezcerīga romantiķe

Komentāri
Pazīmes, kas var liecināt, ka esi bezcerīga romantiķe

Mīlestība ir viens liels dzīves izaicinājums un piedzīvojums. Mīlestības stāsti par īsto sapņu princi un neskaitāmie īstā vīrieša meklējumi dažkārt mēdz iedzīt mūs stūrī un sarežģīt dzīvi. 

Vai vēlies pārliecināties, ka esi bezcerīga romantiķe un iemīlēšanās tev nesagādā nekādas problēmas? Draudzenes var nosodīt tavu apņemšanos un cerības atrast misteru Lielisko, gluži kā seriālā Sex and the City. Tomēr, kas ilgi nāk, tas labi nāk. Nejaušas saskatīšanās ar puisi sabiedriskajā transportā, un tava sirds aiz laimes sāk lēkāt un tu iemīlies uzreiz, nemaz puisi nezinot.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Lai uzzinātu, vai tevī tik tiešām mīt bezcerīgā un mīlas gaidošā romantiķe, apskati fotogaleriju ar pazīmēm, kas par to varētu liecināt.

Foto

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl