Komentāri
Pazīmes, kas liecina, ka tu viņa dzīvē esi vislabākā mīlniece
Foto: publicitātes foto

Patīkami būt vislabākajai, īpaši jau vīrieša acīs, kurš tev nav vienaldzīgs. Lai arī esi par sevi ļoti pārliecināta dāma., noteikti tevi nedaudz kaitina neziņa, ko viņš domā par tevi kā par seksa partneri. Aprunājoties ar vairākiem vīriešiem, izkristalizējās lūk, kādas pazīmes.

  • Pēc seksa ar tevi, viņš ilgi nevar atgūties: nevar pakustināt pat mazo pirkstiņu. Viņš alkst, lai mazi morīši lēni vēdinot vēdekļpalmas zaru, atvēsinātu viņa sakarsušo ķermeni.
  • Viņš TO spēj vairākas reizes pēc kārtas. Tu jau zini, ka vīriešiem parasti ir mazliet jāatpūšas, lai atjaunotu spēkus. Bet ar tevi viņam ”otrā elpa” atveras uzreiz.
  • Viņš aizmieg uzreiz pēc tam. Tici vai nē, bet tas ir kompliments. Viņš ir ”nomocīts” un laimīgs.
  • Viņš vēlā nakts stundā ir gatavs mērot tālu ceļa gabalu liela lietus laikā, lai tikai būtu kopā ar tevi. Ne sastrēgumi, ne vētra, ne tas, ka nākamajā rītā viņam jau pulksten 6:00 ir jāceļas, viņu neatturēs.
  • Gultas prieki ieilgst visu nakti (vai visu dienu). Ir tāds joks: “Kas ir kopīgs picai ar seksu? Labāk negaršīga pica, nekā nekāda..” Bet, kurš gan ēdīs negaršīgu picu astoņas stundas pēc kārtas?
  • Viņš atklāti tev pasaka: ”Klau, man līdz šim ne ar vienu nav bijis tik labi, kā ar tevi…” Tici viņam! ( nevis pārjautā, vai viņš visām draudzenēm tā saka…)
  • Pēc kopīgi pavadītas nakts viņš smaida kā maija saulīte – gluži kā Hjū Grants filmā Notinghila…
  • Viņš necenšas izlaist priekšspēli, lai tikai ātrāk ”ķertos pie lietas”. Tas tāpēc, ka kopā ar tevi viņš izbauda katru mirkli .
Foto: publicitātes foto

Foto: publicitātes foto

  • Tevis dēļ viņš cenšas uzlabot savu seksa tehniku.
  • Pirms desmit  minūtēm viņš vēl bija nevainīgs. Tu noteikti esi viņa dzīvē vislabākā sieviete, ar kuru viņš ir mīlējies….

Foto

 

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti
Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl