Pazīmes, ka esi manipulatora varā

Komentāri
Pazīmes, ka esi manipulatora varā

Pirmajā brīdī šķiet, ka tavas attiecības ir lieliskas. Nevari iedomāties lieliskāku mīļoto sev blakus, tomēr draugi un ģimene sāk pamanīt to, ka esi bēdīga, ka visu laiku pārdzīvo par savām attiecībām un dari visu, lai mīļoto nepazaudētu. Kādas pazīmes liecina, ka atrodies manipulatora varā?

  1. Tavs attiecību prieks ir pārvērties par bailēm zaudēt mīļoto. Šajā brīdī tevi pārņems stress. No prieka un eiforijas līdz uztraukumam un skumjām.
  2. Tavs garastāvoklis ir atkarīgs no tā, cik labas ir tavas attiecības.
  3. Lielākā daļa, ko pavadāt kopā, dara tevi skumīgu. Tev ir sajūta, ka tu pie visa esi vainīga.
  4. Tavas attiecības ir sarežģītas, lai arī tu neesi pārliecināta, kāpēc tā. Runājot ar draugiem, saki, ka nezini, kā to izskaidrot un tas ir sarežģīti.
  5. Tu nepārtraukti analizē katru attiecību aspektu, centies izprast, kas nogāja greizi.
  6. Tu nepārtraukti vaicā partnerim, kas noticis, kas viņam kaiš, kaut gan nekas nemaz nav noticis.
  7. Viss, ko tu dari, ir aizstāvēšanās. Tev ir sajūta, ka esi pārprasta, un galu galā tev nepārtraukti jāpaskaidro, ko tu ar savu sacīto/izdarīto domāji.
  8. Tev ir sajūta, ka esi pievīlusi savu partneri.
  9. Tu kontrolē katru savu vārdu, darbības un emocijas, lai tikai viņš nepārprastu vai nedusmotos uz tevi.
Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl