Pavlovs par Poišas pārvērtībām: Ja nepatiks mati, varēsi pēc šova pārkrāsot!

Komentāri
Pavlovs par Poišas pārvērtībām: Ja nepatiks mati, varēsi pēc šova pārkrāsot!
Foto: LETA, Skaties.lv

Jau drīzumā kanālā TV3 varēsim vērot jaunu attiecību šovu “Patiesības spogulis”, kurā viena no vadītājām ir ģimenes psihoterapeite Aina Poiša. Par godu jaunajam šovam, Aina kardināli mainījusi savu stilu. Modes mākslinieks Aleksandrs Pavlovs bija tas, kurš Ainai atklāja jaunu pasauli.

Portāls Skaties.lv sazinājās ar modes mākslinieku Aleksandru Pavlovu, kura uzdevums bija pārvērst ģimenes psihoterapeiti Ainu Poišu. Aleksandra uzdevums bija padarīt viņu lietišķāku un sievišķīgāku par godu jaunajam TV3 attiecību šovam “Patiesības spogulis”.

Sarunu ar Ainu par viņas pārvērtībām vari lasīt šeit!

Vaicājot, kā notika sadarbība ar Ainu, Aleksandrs stāsta, ka pēc veiksmīgas sarunas abi nonākuši pie kopsaucēja. Tiesa gan, Aina no sākuma bija ļoti uztraukusies par matu krāsas maiņu.

“Aina bija pārāk kontrastaina – tagad viņa ir vieglāka, sievišķīgāka, elegantāka. Sākumā Aina bija sašutusi par matiem, bet mēs panācām vienošanos, ka garumu atstājam, bet tumšo nomainām pret šokolādes toni,” atminas Aleksandrs.

Tāpat modes mākslinieks Ainu mierinājis, ja mati apniks, Aina varēs atgriezties pie vecā toņa.

“Ja nepatiks, varēsi pārkrāsot,” Aleksandrs teicis Ainai, kura būs jaunā šova “Patiesības spogulis” vadītāja.

Aleksandrs Pavlovs skarbi kritizē latviešu sieviešu stilu – lasi interviju ar modes mākslinieku šeit!

Talantīgais modes mākslinieks piemeklējis Ainai 30 (!) dažādus apģērbu komplektus, lai saprastu, kas viņai piestāv.

“Tās krāsas, ko piedāvāju Ainai viņa pati nekad nebija izvēlējusies!” pārsteigts bija Aleksandrs, uzskaitot tādas krāsas kā tomātu sarkanu, brūnu, bēšu un sūnu zaļu.

Sapratusi, ka viņai piestāv arī citas krāsas, ne tikai melna, Ainas sejā parādījies prieks. Modes mākslinieks atzīst, ka Ainas sejas krāsa izskatās veselīgāka un viņas stils – “svaigāks”.

Vaicājot modes māksliniekam, vai Ainas iepriekšējā stilā bijis kas slikts, Aleksandrs atbild noraidoši, sakot, ka visam ir savs laiks.

“Iepriekš nekas slikts nebija – vienkārši šo tēlu Aina nesa ilgu laiku. Katrai desmitgadei ir savs posms. Aina bija par asu un par aktīvu – viņai ir milzīga enerģija, tāpēc izskatu vajadzēja padarīt lietišķāku,” skaidro Pavlovs.

Aplūko foto, kā pēc kardinālajām pārvērtībām izskatās Aina Poiša!

Foto: šarmantā Aina

Kurš Ainas stils tev patīk labāk? Saistītais raksts

Rezultāti:
77%

Jaunais stils

23%

Vecais stils

Lasi vēl