Pavasarī modē dominē apģērbi ar dzīvnieku rakstu elementiem, jo īpaši čūskādu

Komentāri
Pavasarī modē dominē apģērbi ar dzīvnieku rakstu elementiem, jo īpaši čūskādu

Pavasara/vasaras sezonā pasaules vadošo dizaineru modes skatēs, kā allaž, sevi piesaka virkne dažādu siltajam laikam pieskaņotu rakstu un apģērbus rotājošu elementu, kas salīdzinājumā ar ziemas neitrālajiem toņiem ikdienu padara krietni vien košāku. Arī šogad tas neizpaliek.

Kā viena no šīs sezonas aktualitātēm veikalu plauktos nenoliedzami manāma arī eksotisko dzīvnieku rakstu tēma, kurā dominē leoparda, čūskādas, krokodilādas un līdzīgi dzīvnieku pasaules elementi, ar kuru palīdzību ikdienas tēlam piešķirt vajadzīgo devu asumiņa.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto


Ja tev patīk būt pamanāmai un izcelties pūlī, maxi kleitas, tunikas, svārki un topi leopardādas rakstā būs īstā izvēle gaidāmajai vasarai, taču, ja dod priekšroku tikai salīdzinoši nelieliem dzīvnieku rakstu elementiem un akcentiem, iesakām pieturēties pie čūskādas vai krokodilādas rotātiem aksesuāriem – somām, šallēm un apaviem -, kas būs mazāk uzkrītoša, taču tikpat moderna garderobes sastāvdaļa un ko pavisam vienkārši varēsi piekombinēt neitrālos toņos ieturētiem apģērbiem vai rotām.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl