Pati vainīga, ka tika aplaupīta! Ko varam mācīties no Kardašjanas kļūdām

Pievienot komentāru
Pati vainīga, ka tika aplaupīta! Ko varam mācīties no Kardašjanas kļūdām

Šis dramatiskais notikums, kas risinājās nedēļu atpakaļ Francijas galvaspilsētā Parīzē, licis par sevi manīt – Kima kopš bruņotās laupīšanas neko nav publicējusi sociālajos tīklos jau nedēļu (tas noteikti nav tā iemesla dēļ, ka viņai nozagtas ne tikai dārglietas, bet arī  abi viedtālruņi), bet gan tāpēc, ka tas kaut nedaudz atvēris sabiedrības dāmas acis par to, cik daudz varam atļauties rādīt citiem. Lūk, ko mācīties no Kimas Kardasjanas kļūdām!

Domā līdzi, ko publicē sociālajos tīklos

Pirms traģiskā notikuma Kima publicēja vairākas fotogrāfijas, kurās parādītas viņas dārgās rotas.

Katrā publiskā pasākumā Kima ierodas ar mirdzošu gredzentiņu pirkstā. Arī aplikācijā Snapchat Kima publicēja video un fotogrāfijas, atrodoties savā viesnīcas numuriņā viena pati.

Tu nekad nevari būt drošs, kas skatās tavas fotogrāfijas un seko līdzi tam, kur tu atrodies. Ideālākajā variantā, padari savu profilu pieejamu vien tiem, kuri ir tavā draugu sarakstā.

Ceļojot, apmeties drošās vietās

Neatkarīgi no tā, vai dodies ceļojumā atpūsties vai darba jautājumos – vienmēr paliec vietā, kur ir droši, tas nozīmē – 24 stundu atvērta reģistratūra, ja tā ir viesnīca. Jebkurā drošā vietā būs kameras.

Izvairies no palikšanas aizdomīgos rajonos.

Apdrošini sevi un savu mantu

Vai tiešām tev ir žēl pāris eiro gadā, kas apdrošinās tevi situācijās, kuras nekad nevar paredzēt? Ir svarīgi apdrošināt gan sevi, gan savu mantu, vai tā būtu automašīna, dzīvoklis vai arī kādas privātas lietiņas, piemēram, vecmāmiņas ķēdīte, kuru esi saņēmusi mantojumā (to tu pavisam noteikti negribi pazaudēt).

Vienmēr esi ar kādu kopā

Līdzko Kardašjanu aplaupīja, viņas māsas steidzās atpakaļ uz viesnīcu, viņas vīrs Kanje Vests pārtrauca savu koncertu otrā pasaules galā – Ņujorkā, un mamma Krisa Dženere gaidīja meitiņu lidostā.

Tava ģimene ir tavs zelts, tāpēc neatkarīgi no tā, kur un ar ko atrodies, vienmēr padod ziņu saviem tuviniekiem, ka ar tevi viss ir kārtībā un kādi ir tavi plāni konkrētajai dienai vai vakaram. Drošība pirmajā vietā, un mammai mierīga sirds!

Foto