”Pasūtīšu pati sev kroni!” No ”Mrs.Latvija 2020” izstājas vēl viena dalībniece

Skaistuma konkursā ”Mrs.Latvija 2020” jauns pavērsiens – no dalības konkursā atsakās vēl viena dalībniece – Līga Graudiņa. Sarunā ar Skaties.lv Līga skaidro, ka pamet konkursu, jo notikumi tā aizkulisēs, viņai liek aizdomāties, vai spēle patiešām ir godīga vai arī uz iekšējām intrigām balstīta.

Atpakaļ uz rakstu

10 komentāri

 • Skaties.lv redakcijai

  Skaties.lv redakcijai

  Cien.skaties.lv redakcija, butu lieliski, ja pie katra raksta butu noradits zurnalista vards, kura sos nepatiesos un murdziski tendenciozos rakstus druka, tad vismaz varetu konkreti parunat.

  Pasa sakuma bija 35 meitenes, tad pa kluso, redigejot originalo rakstu, pa vienai tika nemta nost, jo izstajas. Ta samazinot kopejo skaitu lidz 30. Savukart sobrid tendeciozk tiek rakstits par katru izstasanos. Ta ir nepatiesa informacijas sniegsana saja konkretaja raksta, ka ir kopa 30 meitenes, no kuram tagad ir izstajusas 6 un palikusas 24. Kopa ir izstajusas jau 11 meitenes par pedejiem 4 menesiem un lidz konkursa noslegumam ir vel 10 menesi. Velu veiksmi skaties.lv atspogulot ari turpmak katru pompozo izstasanos!
 • Nu ja

  Nu ja

  Vissmukākā ir mana vedekla.Tā lūk! Neskaudiet neveiksies dzīvē.
 • slota

  slota

  Pareizi, Graudiņa! Ar tādu izskatu kroni nopērc, labāk, pati! To iesaku arī pārējām "skaistulēm".
  Bet, atrunas smieklīgas -- grūti jo strādājot un audzinot bērnus. Normāls darbs ir tikai dažām. Un šķērslis -bērni-... Bērni visām ir paaugušies, un tiešām tos nevar uz laiciņu uzticēt vīrietim, vai omei vai auklei? Nu jā , bet kaut kādas infantilas atrunas jau vajag. Tas liecina par augstu inteliģenci!:D

  Un FUI Leindenblatei. Ja nevar noorjanizēt ko vairāk par cirka cienīgu izrādi ar pat ļoti nesmukiem personāžiem (piedodiet, bet saku, ko redzu!) , tad nevajag rīkot neko!
  • Ha

   Ha

   Saulīt, komentē ar Facebook profilu, lai varam novērtēt, kas tu par skaistuli esi, ja atļaujies citas zākāt. 😁
   • to ha

    to ha

    Neesmu skaistule, tāpēc tik trulos konkurseļos nepiedalos. Savu izskatu iesaku arī ievērtēt kritiskā pārējām cirka dalībniecēm! Piedošanu par atklātību - ļoooooti neglītas sievietes. Visas!
 • draiskulis

  draiskulis

  Tur jau neviena smuka par ko balsot jau vairs nav palikusi :(((
 • hmm

  hmm

  Izskatās ka konkurss saknē izgāzies. Es nekļūdos - starp tām 6 kas izstājās, nav neviena no tām, kam bija balsu mahinācijas, vai ne? Izstājas normālās, kas redz, ka konkurss uz intrigām un piķi balstīts.
  • edds

   edds

   Neredzu nevienu normāla iezskata sievieti, kas būtu nopietnam konkursam atbilstoša ar skaistumu.
 • Alma

  Alma

  Simpātiska meitene, pareizu lēmumu pieņēma! Kurai normālai sievietei ir laiks vairāk kā gadu ņemties ar kaut kādām skaistuma konkursa aktivitātēm.
 • Nu re

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!