”Pasūtīšu pati sev kroni!” No ”Mrs.Latvija 2020” izstājas vēl viena dalībniece

10 komentāri
”Pasūtīšu pati sev kroni!” No ”Mrs.Latvija 2020” izstājas vēl viena dalībniece
ANETE STRODE/ PRIVĀTAIS ARHĪVS

Skaistuma konkursā ”Mrs.Latvija 2020” jauns pavērsiens – no dalības konkursā atsakās vēl viena dalībniece – Līga Graudiņa. Sarunā ar Skaties.lv Līga skaidro, ka pamet konkursu, jo notikumi tā aizkulisēs, viņai liek aizdomāties, vai spēle patiešām ir godīga vai arī uz iekšējām intrigām balstīta.

Par Līgas izstāšanos no spēles Skaties.lv informēja konkursa organizatore Kristīne Lindenblate, aicinot par izstāšanās iemesliem jautāt pašai Līgai.

Kā sarunā ar Skaties.lv atklāj Līga, sajūta, ka jāiet prom no konkursa, viņai bijusi jau labu laiku, īpaši pēc balsu pirkšanas skandāla, kad negodīgu datu manipulāciju dēļ tika anulēts balsojums deviņām ”Mrs.Latvija 2020” dalībniecēm. 

Kā Skaties.lv uzsver Līga – viņa uzskata, ka pasākuma aizkulisēs valda ļoti liela nesakārtotība. Konkursa fināls pārcelts uz nākamā gada 13. maiju, lai gan tam bija jau jānoslēdzas. Konkursa aktivitātes šobrīd notiekot neregulāri un nesakārtoti, dalībniecēm, kuras strādā un audzina bērnus, grūti pielāgoties plānam, turklāt ir apziņa, ka viss nemitīgi var mainīties.

Tāpat Līgu apbēdina fakts, ka konkursa oficiālajā ”Facebook” lapā tiek izceltas atsevišķu meiteņu aktivitātes, kamēr, piemēram, viņas vēlme padalīties ar savām aktivitātēm konkursa ietvaros, no lapas puses netiekot akceptēta.

”Kristīni informēju par savu lēmumu, viņa ieteica man nedēļu apdomāt,” stāsta Līga. Kad noteikto laiku apdomājusies, viņa sapratusi, ka par savu lēmumu ir pārliecināta, Līga mēģinājusi sazināties ar organizatoriem, lai apstiprinātu, ka lēmums pieņemts, dalībniece atbildi nav saņēmusi.

”Man nepatīk šī attieksme. Konkurss taču ir pieaugušu cilvēku spēle. Šāda attieksme no organizatoru puses liek man aizdomāties, vai šovs ir godīgs un visām dalībniecēm tiek vienāda uzmanība.

Taču neslēpšu – brīdī, kad sapratu, ka man to nevajag un atteicu dalību konkursā, man kā akmens no sirds nokrita. Smejos – pasūtīšu pati sev kroni un laimīga dzīvošu tālāk,” smaida Līga.

Neskatoties uz neko, viņa netur ļaunu prātu uz konkursa rīkotājiem, joprojām ir par to, ka vērts sevi izaicināt un piedalīties dažādos konkursos un aktivitātēs.  Pati Līga turpinās aktīvi darboties sev tuvajā darboties, palīdzēt dzīvniekiem, kuri nokļuvuši uz ielas un realizēt sevi profesionāli.

Šobrīd konkursā ”Mrs.Latvija 2020” izveidojusies neparasta situācija – jau sešas meitenes paziņojušas par izstāšanos no konkursa. No sākotnējām 30 dalībniecēm šobrīd cīņu turpina 24. Konkursa fināls pārcelts uz nākamā gada maiju, taču Skaties.lv atgādina, ka skatītāju balsojums noslēdzas, kā izsludināts sākumā – 7. augustā.