Pašmāju skaistumkonkursā uzmirdz īsta smukulīte no Zaļeniekiem

12 komentāri
Pašmāju skaistumkonkursā uzmirdz īsta smukulīte no Zaļeniekiem
PRIVĀTAIS ARHĪVS

Gatavošanās skaistumkonkursa ”Mrs. Latvija 2020” finālam rit pilnā sparā, un 30 skaistuļu konkurencē gatava cīnīties par uzvarētājas kroni ir arī izskatīgā tumšmate Ita Gražule no Zaļenieku novada.

28 gadus vecā Ita ir laimīgi precējusies divu meiteņu mamma, kura nesen atgriezusies no bērnu kopšanas atvaļinājumiem.

”Mana ikdiena ir dinamiska, aktīva un aizraujoša, galvenokārt darbs komandā, sadarbība ar vecākiem un, protams, pašiem bērniem,” par savu nodarbošanos – viņa ir pirmsskolas izglītības iestādes vadītāja – Skaties.lv saka Ita.

Viņas mīļākās nodarbes jeb hobiji ir ceļošana, kas sniedz gandarījumu, atpūtu un jaunas atziņas. Tā ir iespēja izbaudīt citu kultūru, nogaršot jaunus ēdienus, satikt interesantus cilvēkus, tādējādi paplašinot savu redzes, domāšanas un uztveres loku.

Lai atbalstītu Itu simpātiju balsojumā, dodies šeit!

”Kā hobiji noteikti vasarā ir riteņbraukšana un skrituļslidošana. Vecākā meitiņa nesen iemācījās braukt ar divriteni, tagad teju visas siltās brīvdienas esam uz ”riteņiem”. Savukārt ziemā tā ir slēpošana. Tikai pagājušajā ziemā pirmo reizi nostājos uz slēpēm, ļoti patika un šķiet, ka tīri labi sanāca. Noteikti būs viena no aktīvākajām nodarbēm aukstajā gada sezonā.

Šie hobiji ir kopīgi visai manai ģimenei, mēs kopā ceļojam, slēpojam, braucam ar velosipēdiem vai vienkārši dodamies pastaigā pa tuvākajām meža takām. Svarīgs ir kopā būšanas process,” Skaties.lv atzīst Ita.

Skaistumkonkursā ”Mrs. Latvija 2020” Ita nolēmusi piedalīties, jo viņai patīk sevi izaicināt, izkāpt no komforta zonas.

”Nesen atgriezos darbā pēc bērnu kopšanas atvaļinājumiem. Mājās pavadīju teju četrus gadus. Viss vēl procesā, mācos sabalansēt mammas, sievas lomu ar vadītājas lomu darbā, kā arī atrast laiciņu sev.

Vienā vakarā ieraudzīju pieteikumu konkursam ”Facebook” lapā, nodomāju – kāpēc gan ne, es taču varu vēl vairāk. Un te nu es esmu – ”Mrs. Latvija 2020” fināliste.

Lai gan pieredze skaistumkonkursos man nav bijusi, tas noteikti ir vēl viens iemesls, lai piedalītos. Tie ir jauni izaicinājumi, iedvesmas un bagātīga emociju gamma, prasme un nepieciešamība virzīties tālāk, parādot sevis labāko versiju.

Ita uzskata, ka katra konkursa dalībniece ir unikālas, katra ar savu ”odziņu”. ”Man galvenokārt, svarīgi izdarīt visu maksimāli labi, būt laipnai, draudzīgai, izmantot iespēju un iesaistīties dažos pasākumos un iepazīties ar jauniem cilvēkiem, gūt pieredzi, kā arī, protams, sagatavoties finālam.

Vēlos, lai arī pēc gadiem, kad vīrs un meitas atskatīsies un konkursu, viņi varētu ar mani lepoties,” saka skaistule.

Itai vienmēr paticis zīmēt, jau skolas laikā viņai patika pieskricelēt visas mācību klades, bet zīmēšanai pievērties nopietnā līmenī īsti nekad nav bijis laika.

”Pirms kāda laika vīrs man uzdāvināja molbertu un otu komplektu. Tad tas ”aizgāja”. Nu patīk man. Tas ”pabaro” dvēseli. Nekad neesmu studējusi, kā pareizi to darīt, visu apgūstu pati. Bet savienojumā ar darbu un ģimeni tas sanāk ļoti reti.

Nenoliegšu, ka vakaros vai brīvdienās labāk izvēlos laiku pavadīt kopā ar ģimeni, nevis eksperimentēt ar krāsām. To parasti atstāju tam laikam, kad vīrs ir komandējumā un meitas jau saldi čuč.

Nesen konkursa ietvaros nopirku audeklu un gleznošanas piederumus, neesmu vēl atvērusi. Ideja gan ir, bet izpildījums tikai sekos. Un tas ir labi, jo viss sākas ar domām galvā,” par savu talantu stāsta Ita.