Pašmāju skaistumkonkursā startē simpātiska daudzbērnu mamma no Rīgas

1 komentārs
Pašmāju skaistumkonkursā startē simpātiska daudzbērnu mamma no Rīgas
PRIVĀTAIS ARHĪVS

Pilnā sparā rit gatavošanās skaistumkonkursam ”Mrs. Latvija 2020”, un par Latvijas skaistākās sievietes titulu 30 dalībnieču konkurencē augusta sākumā cīnīsies izskatīgā trīs bērnu māmiņa Margarita Ņeboļsina no Rīgas.

”Man ir 39 gadi un pēc horoskopa es esmu Jaunava. Es esmu uzņēmēja, finanšu konsultante, biznesa trenere un motivācijas oratore,” ar sevi iepazīstina Margarita.

Lai atbalstītu Margaritu simpātiju balsojumā, dodies šeit!

Viņai ir apmēram 20 gadu pieredze finanšu nozarē, divas augstākās izglītības – ekonomikā un vadībzinātnes jomā, bet šobrīd viņa apgūst psiholoģiju.

”Mana misija ir palīdzēt cilvēkiem būt pašpārliecinātākiem, noticēt sev un atrast savu ceļu uz labklājību. Brīvajā laikā nodarbojos ar jauna projekta – pašizaugsmes tiešsaistes maratona – izstrādi, sagatavi un palaišanu”.

Brīvos brīžos viņa radusi iespēju un nodevusies arī ar kulināriju saistītiem vaļaspriekiem: ”Mans hobijs ir kulinārija un interesantu recepšu kolekcionēšana. Man patīk gatavot savai lielajai ģimenei un palutināt ikvienu ar garšīgiem, interesantiem ēdieniem.”

Piedalīties konkursā simpātiskā brunete nolēmusi vairāku iemeslu dēļ: ”Pirmkārt, es šeit ierados, lai radītu svētkus sev un savai ģimenei.

Otrkārt, tas man ir izaicinājums, jo 40 gadu vecumā ne katra trīs bērnu mamma uzdrošināsies stāties pretī jaunākām meitenēm.

Treškārt, man tā ir neticama izaugsme un gods pārstāvēt savu valsti, pat jau līdz šim, kā konkursa dalībniecei. 1999. gadā es piedalījos skaistumkonkursā un ieguvu godalgotu vietu.”

Kā spriež Margarita, visas dalībnieces ir uzvaras cienīgas, taču šis ir konkurss un uzvarēs spēcīgākā.

”Es ļoti nopietni gatavojos konkursam. Rūpējos par fizisko formu un sekoju uzturam. Ceru, ka žūrija novērtēs manu tērpu izvēli un gaumi,” saka dalībniece.

”Man ir talants ticēt. Ticēt citu cilvēku spējām un iedrošināt viņus ticēt sev, kā arī palīdzēt dažādās dzīves situācijās, neatkarīgi no tā, vai cilvēks meklē savu vietu dzīvē vai pats sevi. Es vienmēr došu padomu un būšu blakus, kad tas būs nepieciešams.

Bet mans galvenais aicinājums ir būt par mammu. Es spēju un visu savu dzīvi esmu apvienojusi pašizaugsmi, karjeru un savu lielo un draudzīgo ģimeni,” par saviem talantiem stāsta titula ”Mrs. Latvija 2020” pretendente.