Pasaulē ietekmīgākās “dzelzs lēdijas”

Komentāri
Pasaulē ietekmīgākās “dzelzs lēdijas”

Kurš teicis, ka pasaulē valda vien ietekmīgi vīrieši? Arī sievietes savu vārdu ir nesušas pasaulē skaļi, pārliecinoši un veiksmīgi. Šo svētdien, 13. decembrī, kanāls LNT piedāvā pavadīt vakaru ar Oskara balvu godalgotu Lielbritānijas drāmu Dzelzs lēdija ar izcilo Merilu Strīpu galvenajā lomā. Tikmēr Skaties.lv piedāvā uzzināt, kuras ir pasaulē zināmākās un veiksmīgākās “dzelzs sievietes”.

Žurnāls Forbes ik gadu apkopo ietekmīgāko sieviešu TOP 100. Lūk, desmit pasaulē ietekmīgākās dāmas, kas savu vārdu ir pierādījušas ar pārliecinošiem darbiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

10. vieta – Mišela Obama – ASV pirmā lēdija

9. vieta – Sjūzena Vojciki – YouTube izpilddirektore

8. vieta – Šerila Sandberga – Facebook izpilddirektore

7. vieta – Dilma Rusefa – Brazīlijas prezidente

6. vieta – Kristīne Lagarda – Starptautiskā Valūtas fonda izpilddirektore

5. vieta – Mērija Barra – General Motors izpilddirektore

4. vieta – Dženeta Jelena – ASV Federālo rezervju sistēmas vadītāja

3. vieta – Melinda Geitsa – Bila Geitsa, Microsoft dibinātāja, sieva

2. vieta – Hilarija Klintone – ASV prezidenta amata kandināte, bijusī ASV sekretāre

1.vieta – Angela Merkele – Vācijas kanclere

Foto

Filmā Dzelzs lēdija attēlots pirmās un vienīgās sievietes, kas kļuva par Apvienotās Karalistes premjerministri – Mārgaretas Tečeres (Merila Stīpa), dzīvesstāsts. Tečere bija viena no 20. gadsimta ietekmīgākajām sievietēm. Viņa pārkāpa dzimuma un šķiru robežas, un panāca to, ka tika uzklausīta pasaulē, kurā pie teikšanas tolaik bija tikai vīrieši.

Foto

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl