Pašas gatavots skrubis un kontrastu duša. ”Mrs.Latvija” dalībniece Lāsma Salmiņa spēj sev nodrošināt lieliskas skaistumkopšanas procedūras

”Mrs.Latvija” dalībniece Lāsma Salmiņa vizuālajā izskatā mīl izcelt acis. Skaistule nav ”šopaholiķe”, jo apzinās, ka vērtīgākais, kas mums pieder un ko nenopirksim par naudu, ir laiks.

Atpakaļ uz rakstu

3 komentāri

 • Lāsmiņ,

  Lāsmiņ,

  vai tu beigta vai, ka nesprēgā ar saviem bērnudārza līmeņa komentāriem? Aūūūū, kur esi?? Uzraksti tak atkal ko savā stilā!!
 • Mārels

  Mārels

  sieviete jau skaista, bet izskatās tāds sociālo tīklu cilvēks. Izlikt bilde apskatei, publicēt jēlus pseido filozofiskus uzsaukumus uz bildēm utt. Tāds ķeksīša un izrādīšanās cilvēks. Man pāris kolēģes tādas pašas. Dzīvo fantāzijās un nojūgušās ar sociāliem tīkliem.
  • Mārel,

   Mārel,

   nekritizē Lāsmiņu. Viņai nav pieņemami kritiski izteicieni. Viņa tos nespēj sagremot un saprast. Viņa mēģina arī iestāstīt, ka tupēšana internetā aizņem mazāk laika, nekā staigāšana pa veikaliem!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!