Pašas gatavots skrubis un kontrastu duša. ”Mrs.Latvija” dalībniece Lāsma Salmiņa spēj sev nodrošināt lieliskas skaistumkopšanas procedūras

Baiba Gāliņa

Autors: Baiba Gāliņa

3 komentāri
Pašas gatavots skrubis un kontrastu duša. ”Mrs.Latvija” dalībniece Lāsma Salmiņa spēj sev nodrošināt lieliskas skaistumkopšanas procedūras
PUBLICITĀTES FOTO

”Mrs.Latvija” dalībniece Lāsma Salmiņa vizuālajā izskatā mīl izcelt acis. Skaistule nav ”šopaholiķe”, jo apzinās, ka vērtīgākais, kas mums pieder un ko nenopirksim par naudu, ir laiks.

Runājot par skaistumkopšanu, Lāsma paziņo, jo vairāk cilvēks spēj izdarīt pats, jo labāk.

No neticības sev, smagiem ēšanas traucējumiem līdz dalībai pašmāju skaistumkonkursā. Iepazīsti Lāsmu Salmiņu!

Ielūkojies ”Mrs.Latvija” simpātiju balsojumā! Kuras skaistules izvirzījušās līderos?

Ik pa laikam viņa ir izmēģinājusi kādu ķermeņa kopšanas procedūru salonos. Pēc apraksta un nosaukuma liekas kas lielisks, bet beigās tas nelīdzinās tam, ko viņa pati spēj paveikt mājas apstākļos. Tāpēc saloni vairāk netiek apmeklēti!

”Pati radu sev ķermeņa skrubjus – jo vienkāršāk, jo labāk. Šajā procedūrā galvenais efekts tiek vērsts uz ādas attīrīšanu un asinsrites uzlabošanu,” paziņo Lāsma.

Papildus asinsrites aktivizēšanai ”Mrs.Latvija” dalībniece izmanto kontrastu dušu.

Skaistule vislabāk jūtas tad, kad ir uzkrāsojusi acis – acu zīmulis, acu ēnas un skropstu tuša.

Ja daudziem, lai uzliktu kosmētiku, nepieciešams spogulis, Lāsma jau tā ietrenējusies, ka uzkrāsot acis spēj bez spoguļa. Tātad viņa spēj dzīvot bez spoguļa un spoguļošanās.

No dažādiem kosmētikas līdzekļiem Lāsma priekšroku dod dabisku izejvielu ķermeņa un matu kopšanas līdzekļiem – ”Bioderma”, ”La Roche Posay” un ”Siberika”.

Skaistule apzinās, ka novecošanas process ir dabisks. Viņa atbalsta domu – izskatīties par desmit gadiem jaunākai, ko arī cenšas īstenot, pateicoties veselīgam dzīvesveidam.

Foto: INSTAGRAM

Mākslinieciski foto: ”Mrs.Latvija” dalībnieces ”atdzīvina” populāras gleznas

”Lai saglabātu sevī jaunības garu veselīgi ēdu, dzeru daudz ūdens, uzturos svaigā gaisā, ļaujos labam miegam, veicu fiziskās aktivitātes, attīstu personību, esmu iekšējā mierā un harmonijā ar sevi,” smaida Lāsma.

Lāsmai skaistums asociējas ar gudrību, viedumu un patiesu vienkāršību. Kā nekā viss pats vienkāršākais ir pats ģeniālākais un labākais.

Stāstot par iepirkšanos, Lāsma atzīstas, ka nav ”šopaholiķe”, viņai patīk ātri pārvietoties pa veikalu ar jau zināmām vajadzībām. Priekšroku skaistule dod interneta veikaliem, jo tie palīdz ietaupīt laiku.

”Es apzinos, ka laiks ir mūsu dārgākais resurss, kuru par nekādas naudas daudzumu mēs neiegūsim vairāk. Cenšos laiku neizmantot, meklējot kaut ko, nezinot ko,” tā Lāsma.

”Mrs.Latvija” dalībniece atklāj, ka pagājušajā gadā apmeklējusi konkursa finālu, tas bijis laiks, ko veltīt tikai sev.

Viņa sajutās kā žūrija, vērojot, domājot, analizējot, pat veidojot pierakstus, ar domu – ko darītu, ja būtu meiteņu vietā. Pēc gada Lāsmai ir iespēja sevi pierādīt!

”Konkurss ir process, kuru apzinos, ka ir jāizbauda, jāizdzīvo un jādara labākais, ko spēju. Katra uzdrīkstēšanās ārpus savas ikdienas un komforta zonas palielināšanas ir īpaša un svarīga, jo tā mums liek augt un attīstīties,” Lāsma atklāj, ko vēlas iegūt no konkursa.

Lāsma jau gatavojas konkursam, veido tērpu skices, īpaši piedomājot, pie nacionālā tērpa. Viņai ir būtiski saprast, ko viņa vēlas ar tērpiem parādīt, kādu savu nostāju pozicionēt.

Foto: INSTAGRAM

3 komentāri