Pasakaini kadri: Latvijā vecākā fotomodele uzmirdz skaistā rudens fotosesijā

4 komentāri
Pasakaini kadri: Latvijā vecākā fotomodele uzmirdz skaistā rudens fotosesijā
91 gadu vecajai Mirdzai iesaistīšanās foto projektos sagādā neizmērojamu prieku. (Diāna Veinberga, Gunita Kļava)

Gaidot gada krāsaināko periodu – zelta rudeni, neparasti skaistam piedzīvojumam Latvijas dabā ļāvusies majestātiskā kroņu projekta ”CROWN ME” seja Mirdza Uburģe. 91 gadu vecā kundze turpina iedvesmot Latvijas sievietes būt skaistām, par sevi pārliecinātām un mirdzošām jebkurā vecumā.

”Viņa ir dzīvespriecīga un aizrautīga, un viņas dzīves pieredze liek domāt, uzdrīkstēties, rīkoties, viņai ir neizmērojama vēlme ceļot, un jo vairāk, jo labāk!” publiskojot rudens foto sesijas kadrus, akcentē rotu projekta ”CROWN ME” radītāja Madara Mickeviča.

Krietnais gadu skaits un bagātīgais mūžs viņai nav traucējis arvien būt Sievietei ar lielo burtu: ”Viņa regulāri apmeklē pedikīru, lako nagus un rūpējas par sevi. Viņa mīl piedzīvojumus un ir patiesa, mīloša, kaislīga.

Katru svētdienas rītu Mirdza iesāk ar melnu kafiju un medu.”

Kā vēstījām iepriekš, Mirdzas nokļūšana kroņu projektā nav nejauša – sirmā kundze ir rotu mākslinieces un ”CROWN ME” radītājas Madaras vecmāmiņa.

”Mana vecmāmiņa ir brīnišķīgi skaista, sirdī un uztverē jauneklīga, aktīva, dzīvespriecīga, un es vēlējos viņu iepriecināt, sagādāt pārmaiņas viņas ikdienā un pateikt paldies, ka viņa mums ir. Sapucēšana, safrizēšana, ”kronēšana” un iemūžināšana izrādījās vislieliskākais veids, kādā to izdarīt, un vēl vairāk – 89 gadu jaunībā Mirdza uzsāka savu fotomodeles karjeru,” portālam Skaties.lv iepriekš stāstīja Madara.

Patlaban Mirdza ir Latvijā vecākā fotomodele. Vairāk lasi šeit!

”Mirdzai ir dabisks talants, kas ļauj viegli pielāgoties apstākļiem, notikumu uztvert viegli, patīkami un fotogrāfijās izskatīties tik cēli,” akcentēja rotu māksliniece.

Mirdzas pievilcība un grācija profesionālajā vidē pamanīta plašāk, un šarmantā kundze pieaicināta arī citos projektos.Viņa fotografējusies ”Annas Kilpes” sveču reklāmā, bet pērnā gada izskaņā piedalījusies apģērbu zīmola ”Amoralle” Ziemassvētku fotosesijā. Šarmantā kundze ar prieku piedalītos arī citos projektos – viņai tas sagādā neizmērojamu prieku.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl