Parunāsim par seksu? Četras pārsteidzošas atšķirības starp sieviešu un vīriešu orgasmu

1 komentārs
Parunāsim par seksu? Četras pārsteidzošas atšķirības starp sieviešu un vīriešu orgasmu

Orgasms – viena no fenomenālākajām sajūtām pasaulē, kuru ir ļoti sarežģīti izskaidrot, tomēr mēs to centīsimies darīt. Kādas ir atšķirības starp sieviešu un vīriešu orgasmu?

Stimulējot klitoru un dzimumlocekli var ātri nokļūt līdz lielajam O, tomēr sieviešu un vīriešu ķermenis atšķiras. Sievietes var sasniegt orgasmu arī tad, ja tiek stimulētas krūtis un citas erogēnās zonas, savukārt vīriešiem ir svarīgs fizisks kontakts, tāpēc ir svarīgi pieskaries un stimulēt dzimumlocekli, kā arī sēkliniekus, tomēr ir viena kopīga lieta abiem dzimumiem – orgasms sākās smadzenēs, no sākuma izdalot laimes hormonu.

Sievietēm orgasms rodas brīdī, kad tiek stimulēts klitors – silta un kutinoša sajūta, kas burtiski “iziet” cauri vagīnai. Vīriešiem – viss sākas ar dzimumlocekli, kas izjūt siltumu, mitrumu un spiedienu.

Vīrieši “beidz” klimaksa laikā, izdalot spermu, savukārt sievietes neizdala nekādu šķidrumu, tomēr ir sievietes, kas orgasma laikā ejakulē tāpat kā vīrieši. Par to rūpējas īpaši dziedzeri, kas ir ikvienai un pēc uzbūves līdzinās vīriešu prostatas dziedzeriem. Nelielai daļai sieviešu šie dziedzeri ir ļoti produktīvi un ražo substanci, kas orgasma laikā mēdz izdalīties. To dēvē par sieviešu ejakulāciju, arī par skvirtu vai skvirtingu. Pastāv mīts, ka šī ejakulācija ir īpaši spēcīga orgasma pazīme, tomēr tā tas gluži nav. Tā ir fizioloģiska īpatnība, kas raksturīga vien nelielai daļai sieviešu.

Kas interesanti- sievietes viena akta laikā var sasniegt vairākus orgasmus vienu pēc otra, savukārt vīrieši pēc ejakulācijas atslābst, iestājas atjaunošanās fāze, tāpēc līdz nākamajai “lielā O” reizei, ir jāpaiet kādam laikam.

Foto

1 komentārs