Pārtrauktais dzimumakts – krievu rulete

Komentāri
Pārtrauktais dzimumakts – krievu rulete

Daudzi pāri izvēlas tieši šo kontracepcijas metodi. Ir pieņēmums, ka tā var būt 100% droša vien tad, ja tavs vīrietis ir absolūts profesionālis, kurš kontrolē savu ejakulāciju, tomēr kādas sekas tas var radīt un kādi ir pāru viedokļi šajā jautājumā?

Šis kontracepcijas veids pavisam noteikti ir vislētākais un neprasa iepriekšēju sagatavošanos. Visbiežāk pārtrauktais dzimumakts tiek asociēts ar pāriem, kuri nesen uzsākuši seksuālās attiecības vai ar seksu nodarbojas reti, tomēr jāatzīst, ka tā tik un tā ir spēlēšanās ar uguni, jo no uzbudināta dzimumlocekļa pirms ejakulācijas izdalās šķidrums, kas var saturēt spermatozoīdus.

Eksperti atzīst, ka tā ir emocionāli traumējoša abiem partneriem, jo līdz galam process netiek izbaudīts. Bieži vien šīs metodes izmantošana rada pat nervu sistēmas traucējumus.

Pašas dāmas atzīst, ka, pirmkārt, jārunā par uzticēšanos savam mīļotajam. Daudzas to sauc par loteriju un pat krievu ruleti. Daudzas ar saviem mīļotajiem strīdas, jo vīrietim ir bail, ka laikus nespēs kontrolēt procesu, savukārt sieviete nedomā par vīra labsajūtu.

Viedokļi

“Mēs ar vīru jau 10 gadus veiksmīgi izsargājamies ar pārtraukto dzimumaktu. Mums ir trīs bērniņi, bet neviens no tiem nav ieņemts pārtrauktā dzimumakta laikā. Visi plānoti!”

Vēl kāds viedoklis: “Jā, šo metodi mierīgi var piekopt tad, ja pārim “sīča” pieteikšanās nebūs katastrofa.”

“No tiesas brīnos par tiem pāriem, kas pārtraukto dzimumaktu izvēlas gan kā kontracepciju, gan vispār piekopj šādu seksu. Protams, protams, katrs izvēlas, ko vēlas. Tomēr. Tas, ka gadiem var “neiekrist”, nenozīmē, ka tā ir droša metode. Savos paziņās vien zinu kādus 5 pārus, kur “pārtrauktie” jau skolas solā sēž. Man tas liekas kā apzagt sevi un partneri ar nemitīgu stresu, ka tik paspēt, kas, arī pēc seksologu domām, veicina psihoseksuālus traucējumus, sieviete un vīrietis liedz sev to burvīgo iespēju nonākt pašā kulminācijā, esot savienoti. Ir 21. gadsimts, bet cilvēki apgūst “laikus izvilkšanas” metodi… tiešām jābrīnās.”

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl