Pārtopi par seksīgu vampīru septiņās minūtēs

Komentāri

Helovīns tuvojas straujiem soļiem, jau šo sestdien varēsim biedēt draugus, kaimiņus, radiniekus, kas zina, varbūt paši sevi? Youtube.com kanālā Chloe Morello ievietots video, kurā septiņu minūšu laikā pārtapt par seksīgu vampīru meiteni.

Šim izskatam tev būs nepieciešams ne vien tonālais krēms, konsīleris un acu ēnas, bet arī mākslīgās skropstas, kontaktlēcas (jo gaišākas, jo bailīgāk), tumša lūpu krāsa, kā arī mākslīgie zobi un mākslīgās asinis.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Veic ierasto “make-up” rituālu, tikai akcentē acis ar tumšas krāsas ēnām. Dramatisku efektu sniegs māklīgās skropstas un gaišas kontaktlēcas. Atceries, ka vampīriem garšo asinis, tāpēc uzklāj savu mīļāko un šobrīd aktuālo tumšas krāsas lūpu krāsu.

Foto: vampīra “make-up”

Video:

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl