Pārtopi par komiksu un popārta varoni

Komentāri

Ja esi pacietīga un vēlies patiešām iespaidīgu “make-up” Visu svēto naktī, tad šis video radīts tev! Vietnē Youtube kanālā Emma Pickles ir video pamācība, kā kļūt par popārta vai komiksu varoni ar pāris kosmētikas līdzekļu palīdzību.

Tev nepieciešams:

  • tonālais krēms
  • konsīleris
  • melns acu laineris
  • sarkana lūpu krāsa
  • mākslīgās skropstas
  • spilgtas acu ēnas
  • sarkana sejas krāsa

Make-up izveidošana

Sāc ar tonālā krēma uzklāšanu. Pēc tam ar melnu acu laineri iezīmē visu sejas kontūru – gan līnijas ap degunu, gan pieri, gan zoda līniju. Uz acs plakstiņiem uzklāj spilgtas krāsas acu ēnas, kā arī izcel acis ar mākslīgajām skropstām. Visķēpīgākais process ir melnās kontūras iezīmēšana, pēc tam seko ilgs un, kā pati make-up māksliniece atzīst, apnicīgs posms – sarkano punktu sazīmēšana, toties rezultāts ir tā vērts!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto:

Video:

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl