Komentāri

2. Vērša zīmē ieņemtie bērni (21.04.-21.05.)

2/13

Auna zīmē ieņemtie bērni (21.03.-20.04.)

Foto: Pixabay

Foto: Pixabay

Bērni, kas ieņemti Auna zī­mē, var būt pakļauti galvas­sā­pēm, iespējamas kau­lu, kuņ­ģa un locītavu kaitēs. Viņi bieži sevi savaino — ie­griežot vai apde­dzinoties. To­ties gandrīz nekad neslimo ar hro­nis­kām slimī­bām, jo ar tām parasti slimo pe­simisti un melan­holiķi, bet Auna zīmē ieņemtie ir optimisti. Viņiem ir nosliece uz hipertoniju un akū­tām infekcijas sli­mī­bām. Viņu orga­nisms ir spē­cīgs. Tas, ja arī saslimst, palīdz ātri izveseļoties.

2. Vērša zīmē ieņemtie bērni (21.04.-21.05.)

2/13
Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti
Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl