Pārsteidzoši veidi, kā atvērt vīna pudeli, ja tev nav korķviļķa

Komentāri

Svētku sezonas uzticamākais draugs – korķviļķis – tevi var nodot. Bieži ir gadījumi, kad, mēģinot atvērt pudeli, korķviļķis saplīst, kaut kas nolūst, un tā arī pie kārotās vīna glāzes netiekam.

Cīņa ar vīna pudeli ir neizbēgama sievietēm, kurām korķviļķis vai nu neatrodas virtuves atvilktnē, vai arī tāda nemaz nav bijis, jo vienmēr blakus ir puisis, kurš pudeli pratis atvērt. Bet – ko darīt, ja mīļotais vīrietis nav pie mūsu sāniem un vakara vīna glāzi lieko kaloriju sadedzināšanai vēlamies izdzert. Vai zināji, ka vīna pudeli vari atvērt ar zobu birstīti, atslēgām un dvielī ietītu pudeli, ko sit pret sienu. Aizraujoši un interesanti veidi, kā atvērt pudeli, neizmantojot korķviļķi, vari apskatīt pievienotajā videoklipā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Video

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl