Komentāri

Apjomīgā pētījumā noskaidrots, kāds ir vidējais laimīgais cilvēks Latvijā. Izrādās, – tā ir sieviete vecumā ap 30–40 gadiem, kura turklāt dzīvo pilsētā.

Tāpat šai sievietei ir augstākā izglītība, kā arī viens vai divi bērni. Šī sieviete sporto un trīs reizes nedēļā nodarbojas ar seksu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tiesa gan, ne visas raidījuma Bez Tabu sastaptās sievietes Rīgas ielās piekrīt pētījuma rezultātiem. Piemēram, pensionāre Tatjana uzskata – no vecuma laime nav atkarīga. ”Laimīga var būt arī 20, 30, 40, 50 gadu vecumā. Man ir 78 gadi, un es arī esmu laimīga,” akcentē Tatjana.

Savukārt kāda cita gados jaunāka sieviete Inga piekrīt, ka laimīgākās sievietes ir 30–40 gadu vecumā. Tikmēr vēl kāda sieviete ir pārliecināta, ka izglītība ne vienmēr padara sievieti laimīgu, jo tā traucē atslābināties, jo visu laiku gribas analizēt.

Satiktais vīrietis Ivo ir vēl optimistiskāks, un norāda, ka ”visas sievietes ir laimīgas – jebkurā vecumā”.

Un kā domā tu?

Kurā vecumā sieviete ir vislaimīgākā?

Rezultāti:
22%

20 un jaunāka

22%

20 - 30

25%

30 - 40

22%

40 - 50

6%

50 - 60

3%

60 un vecāka

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl