Komentāri

Apjomīgā pētījumā noskaidrots, kāds ir vidējais laimīgais cilvēks Latvijā. Izrādās, – tā ir sieviete vecumā ap 30–40 gadiem, kura turklāt dzīvo pilsētā.

Tāpat šai sievietei ir augstākā izglītība, kā arī viens vai divi bērni. Šī sieviete sporto un trīs reizes nedēļā nodarbojas ar seksu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tiesa gan, ne visas raidījuma Bez Tabu sastaptās sievietes Rīgas ielās piekrīt pētījuma rezultātiem. Piemēram, pensionāre Tatjana uzskata – no vecuma laime nav atkarīga. ”Laimīga var būt arī 20, 30, 40, 50 gadu vecumā. Man ir 78 gadi, un es arī esmu laimīga,” akcentē Tatjana.

Savukārt kāda cita gados jaunāka sieviete Inga piekrīt, ka laimīgākās sievietes ir 30–40 gadu vecumā. Tikmēr vēl kāda sieviete ir pārliecināta, ka izglītība ne vienmēr padara sievieti laimīgu, jo tā traucē atslābināties, jo visu laiku gribas analizēt.

Satiktais vīrietis Ivo ir vēl optimistiskāks, un norāda, ka ”visas sievietes ir laimīgas – jebkurā vecumā”.

Un kā domā tu?

Kurā vecumā sieviete ir vislaimīgākā?

Rezultāti:
22%

20 un jaunāka

22%

20 - 30

25%

30 - 40

22%

40 - 50

6%

50 - 60

3%

60 un vecāka

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl