Pārsteidzoši fakti par krāpšanu

5 komentāri

2. Vīrieši parasti krāpj ar sievietēm, kuras pazīst

2/10

Vīrieši, kuri krāpj savas draudzenes/sievas, joprojām viņas mīl

Foto: Pixabay

Foto: Pixabay

Ja vīrietis krāpj tevi, tas nenozīmē, ka viņš tevi ir pārstājis mīlēt. Atbilde ir, ka viņš nav apmierināts ar esošo situāciju. Krāpšana parasti notiek tad, kad vīrietis sāk apzināties, ka jūsu attiecības kļūst nopietnas. Jūs domājat par kopīgu mājvietu vai arī jums jau ir piedzimuši bērni. Bieži vien vīriešiem (jā, mūsu mīļajiem!) pietrūkst romantikas. Tas, ko dara vīrieši, ir klusēšana. Viņi nevēlas paust savu vājumu. Dzīve nav rutīna, tai jābūt krāsainai un piepildītai! Runa ir ne tikai par seksu, bet arī par kopīgām aktivitātēm ārpus gultas.

2. Vīrieši parasti krāpj ar sievietēm, kuras pazīst

2/10
Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

TOP komentāri

 • Lielais
  +8 +7 -1

  Lielais

  Trūkst romantikas? Dažiem vienkārši ir tāda daba- drāzties kā sunim, lops paliek lops, kartīgs vīrietis nedrāzīzies pa labi un pa kreisi, tas pats attiecās arī uz sievišķiem.
 • Sandis
  0 0 0

  Sandis

  Gatis Ruķeris ir zaglis un krāpnieks. Apzog visus ko var. Apzog draugus. Apzog sadarbības partnerus. Vienkārši uzmet cilvēkus. Paņem naudu un pazūd. Viņš nav vienīgais zaglis ģimene. Ir arī otrs Mārtiņš Ruķeris. Apčakarēs 100%. Pēc tam izdomā visādas atrunas un neceļ telefonu.
 • liene
  0 0 0

  liene

  Tiakai nesapņojiet- ka sievietes krāpj ne mazāk, kā vīrieši. Dod pa pilnu programmu- acīs skatoties.
  Maldīgs uzskats, ka krāpj tikai vīrieši.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl